Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to był za sezon. W rozgrywkach pucharowych Lyon był bezbłędny. Trofeum Mistrzów, puchar ligi, Puchar Francji oraz Liga Mistrzów, wszystkie te trofea zasilily gabloty ekipy Lwów. No ale wiadomo, że żaden z tych pucharów nie będzie miał znaczenia jeśli ekipa nie zdobędzie krajowego mistrzostwa. A tutaj pojawił się problem, głupia wpadka i wyjazdowe 0-0 z 19 w tabeli Strasburgiem spowodowała, że na kolejkę przed końcem ekipa PSG miała 2 punkty przewagi nad nami. My zrobiliśmy swoje, spokojne zwycięstwo 3-1 z Marsylia i nasluchiwalismy wieści z Bordeaux, gdzie Żyrondyści podejmowali ekipę z Paryża. Powiem szczerze, byłem pesymistą. Tyle razy przegrywalismy takie stykowe sytuacje, że trudno było o optymizm. No ale nadzieja umiera ostatnia. Nerwowe odświeżanie wyników i jest...Bordeaux - PSG 2-2. Lepszy bilans bramkowy(przydało się wyjazdowe 4-0 z PSG :)) sprawia, że to gracze OL mogą świętować 7 tytuł z rzędu :). 

 

W tabeli wszech czasów wyprzedzilem Fergusona i zostałem najlepszym menagerem. 18 lat trwało zanim udało się zdetronizowac słynnego Szkota. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Odpadłem z LM, ale udało się ograć Besiktas i zająć trzecie miejsce w grupie.

 

W LE ograłem Chelsea, żeby w następnej rundzie dostać wciry od Vitorii Guimaraes :lol: Za to w lidze spory progress, 7 kolejek do końca, a TSV na 5 miejscu z 1 pkt. straty do LM!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mauro napisał:

No ja gram lamersko raczej. Junior 8. Nie dosc, że pokazuje gdzie spadnie piłka to jeszcze sety gram do 3 wygranych gemów. Dłuższych meczów by mi się nie chciało grać z komputerem.

No to daj znac jak Ci pasuje, chociaz u mnie moga byc klopoty z netem, ale sprobujmy

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Kusi mnie żeby wykupić tego xbox passa i FMić :-k 

 

Opcja git, ale sama apka czasami niedomaga. U mnie najglupszy blad - za nic nie chce mi sie zmienic katalog do instalowania gier. Ustawiam dysk, gdzie mam wiecej miejsca, a i tak wszystko pcha sie na systemowy C. 

Odnośnik do komentarza

A ja w końcu kupiłem FM19 i zacząłem karierę którą planowałem już dawno.

Basaksehir FK - w składzie gromada emerytów - m.in. Adebayor, Robinho, Emre Belozoglu, Clichy i Stefano Napoleoni. Ale chłopaki dają radę.

W lidze jak na razie 4-2-0, w LE pokonane Maccabi i Zenit, ale trafiliśmy do grupy śmierci - Feyenoord, Milan i Villareal.

Ale najbardziej kręci mnie przebudowa drużyny jak ci staruszkowie zaczną się wykruszać.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, szramek napisał:

A ja w końcu kupiłem FM19 i zacząłem karierę którą planowałem już dawno.

Basaksehir FK - w składzie gromada emerytów - m.in. Adebayor, Robinho, Emre Belozoglu, Clichy i Stefano Napoleoni. Ale chłopaki dają radę.

W lidze jak na razie 4-2-0, w LE pokonane Maccabi i Zenit, ale trafiliśmy do grupy śmierci - Feyenoord, Milan i Villareal.

Ale najbardziej kręci mnie przebudowa drużyny jak ci staruszkowie zaczną się wykruszać.

ooo, no u mnie zajawki kipi gęsto, kolejne granie raczej na bank w Turcji <3 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

Opcja git, ale sama apka czasami niedomaga. U mnie najglupszy blad - za nic nie chce mi sie zmienic katalog do instalowania gier. Ustawiam dysk, gdzie mam wiecej miejsca, a i tak wszystko pcha sie na systemowy C. 

 

Oki, ogarnięte. Z poziomu apki nie szło zmienić dysku, ale z poziomu Windowsa już tak i śmiga. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...