Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i poza tym jakie oszustwo. Piszo ludziom w oficjalnych komunikatach, że 10 MB, a tu chuja, 9,77 MB. Cirkus i skandaloza. Jak ja bym był adminem, to takie rzeczy nie miały by miejsca. Pamiętajcie o tym przy kolejnych wyborach. 10 MB dla wszystkich.... Nie damy się tak oszukiwać!!11111jedenjedenoneone

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Misiek napisał:

No i poza tym jakie oszustwo. Piszo ludziom w oficjalnych komunikatach, że 10 MB, a tu chuja, 9,77 MB. Cirkus i skandaloza. Jak ja bym był adminem, to takie rzeczy nie miały by miejsca. Pamiętajcie o tym przy kolejnych wyborach. 10 MB dla wszystkich.... Nie damy się tak oszukiwać!!11111jedenjedenoneone

A capriciosa dla wszystkich też będzie?

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Misiek napisał:

No i poza tym jakie oszustwo. Piszo ludziom w oficjalnych komunikatach, że 10 MB, a tu chuja, 9,77 MB. Cirkus i skandaloza. Jak ja bym był adminem, to takie rzeczy nie miały by miejsca. Pamiętajcie o tym przy kolejnych wyborach. 10 MB dla wszystkich.... Nie damy się tak oszukiwać!!11111jedenjedenoneone

 

Patrz, jaki skrupulatny! A niech Ci będzie, masz te 10 MB!!! 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...