Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

biorę tego drugiego ziomka. dlaczego? tłumaczę to sobie w ten sposób: tego pierwszego ewentualnie mógłbym u siebie ograć i wypromować go dla kogoś. typ numer 2, o ile odpali, to będzie dla mnie opcją może nawet na przyszłą sprzedaż. o.

 

dzięki za podpowiedzi :przytul: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No ja np. w Panathinaikosie miałem Machedę - rozkurwiacz totalny  jako numer dwa był Cleber (potem trochę więcej grał na boku), a grałem jednym snajperem, na numer trzy wypożyczyłem Benedyczaka z Pogoni (za darmo), gdyby się sprawdził, grając ogony to może bym go wypożyczał do końca kontraktu i wziął do siebie, bo w Pogoni i tak nie grał, więc chętnie by przyszedł - a tak nic mnie to nie kosztowało, dałem mu też odpowiedni status przy wypożyczeniu i nikt się nie burzył, że nie gra. A nawet jeśli? To go zabiorą - weźmie się nowego :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Kinas said:

no i jak będzie grał ogony to klub macierzysty może się wkurzyć i ściągnąć go wcześniej

 

Można ustawić status w zespole na "zaplecze" albo "rotacja" składając ofertę, wtedy klub macierzysty się nie wkurza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Pulek said:

dokładnie, i tak właśnie zrobiłem :)

 

Ogólnie to nawet jak wypożyczam gościa do pierwszego składu zawsze ustawiam "rotacja". Lepiej mieć niższy status i grać więcej niż odwrotnie :P

 

Chyba, że to jakiś zabójca królów, władca smoków, pogromca potworów i porywacz dziewic, wtedy "Key player" i modły do Cthulhu, żeby zaakceptował :P 

Odnośnik do komentarza
koledzy co grajo w FMa
 
macie do wyboru jedno z dwóch wypożyczeń - chodzi o pozycję napastnika numer 4 w hierarchii (przy ustawieniu drużyny z 2 napastnikami):
 
1) 18 letni napastnik, bardzo dobre umiejętności już teraz, może się rozwinąć w naprawdę bardzo dobrego piłkarza, ale kwota wykupu jest absurdalnie wysoka na możliwości klubu (6 milionów euro)
2) 20 letni napastnik, dobre umiejętności już teraz, może się rozwinąć w naprawdę dobrego piłkarza, cena wykupu raczej w zasięgu średniego klubu (200 tysięcy euro)
 
kogo wybieracie?

Czemu nie obydwu? :)
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...