Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, me_who napisał:

Tagujcie @Hawkeye, może wróci i powie jak to jest z tymi dietami naprawdę ;)

co do weganizmu to jest tak, że się da i pewnie koniec końców zdrowiej niż mięso (chociaż Paweł z DSM mówi, że to nieprawda, bo to o processed meat, no ale wszystko jest processed meat więc imo to się do nas biedaków kwalifikuje).

 

tylko trudniej no, musisz pilnować supli (najlepiej) i nieco kombinować z dietą, musisz być bardziej świadomy, jakieś badanko krwi czasami (nie wiem czy nie o szerszym panelu), nie każdemu się chce. No i ja np. z biedro w okolicy to bym miał problem znaleźć wiele rzeczy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Ja jadłem wszystko, bo mój tata był dość surowy, więc trochę się go bałem, a jak nie chciałem czegoś zjeść to rozmowa wyglądała tak:

- Czemu tego nie jesz?

- Bo mi to nie smakuje...

- (podniesionym głosem) Jak Ci to może nie smakować, skoro to jest dobre???

 

Trudno się kłócić z tą argumentacją :-k Ale dzięki temu zawsze jadłem wszystko i do tej pory nie ma niczego w klasycznej kuchni, czego bym nie jadł. 

A czernina?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gabe napisał:

Koledze @Lucifer Morningstar nie podoba się mój sprzeciw etyczny przeciw zabijaniu zwierząt dla jedzenia, aspekt zdrowotny diety wegetariańskiej, czy hipokryzja w postaci jedzenia ryb? Czy wszystko na raz? I to się nie podoba aż w taki sposób, że nie da się dyskutować? :crazy::-k 

O matko, spokojnie już Ci odpowiadam. Na początek musisz wiedzieć jednak, że nie każdy ma taką lajtową pracę że będzie w środku dnia odpowiadał na każdy wątek ;)

 

Dałem Ci minusa za hipokryzję. Nie jesz mięsa z powodów zdrowotnych, ok, kupuję ten argument. Czujesz się z teraz dobrze, super. Niestety po chwili próbujesz być świętszy od papieża. Nie jem mięsa bo to zabijanie zwierzątek itp. a dwie linijki dalej piszesz, że jesz ryby i argument, że niby ryba tak bardzo nie czuje bólu. Serio? To zwierzątko można zabić ale tego już nie. No ale po tym co później pisałeś sam widzisz ze jest tu trochę hipokryzji. 

I żeby nie było, to nic osobistego. Dla mnie możesz być wegetarianinem, weganem, ufoludkiem czy piankowym potworem, mamy wolny kraj więc każdy może decydować za siebie i nic nikomu do tego :). 

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Dałem Ci minusa za hipokryzję

 

Spoko, ja ci dam plonka zupełnie za nic :D

6 minut temu, Reaper napisał:

Tak swoja droga, to @Gabe nigdy ryb nie lowiles? :-k

 

Osobiście nie, pomimo że mi to temperamentem by odpowiadało ;) to wolę grzyby.

 

Ale w rodzinie mojej żony jest kilku wędkarzy i raczej nie zabijają ryb przez uduszenie.

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Dzień dobry panie moderatorze Pulku, może kawki, herbatki? 

;) 

ale to dopiero jakoś w ostatni weekend lipca może? ;)

 

4 minuty temu, Gabe napisał:

Pierwsze dwie rzeczy do zrobienia:

 

1. Log as

 

2. Czytanie cudzej korespondencji

 

;)

ojaaaa, no tak, było coś z tym kiedyś :D:D

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2019 o 14:50, Vami napisał:

1987 rok to był najlepszy rok  w historii muzyki. Kurwa:

 

Guns N' Roses - Appetite For Destruction

Whitesnake - 1987

Def Leppard - Hysteria

Great White - Once Bitten

fixed, pozdrawiamy z Miśkiem i Pulkiem

 

 

5 godzin temu, Mauro napisał:

Gradobicie w Warszawie

chyba kurwa atak terrorystyczny na urząd k.... i tak dalej :D oh wait :kekeke:  gdzie kurwa grad ja sie pytam, popadało 2 minuty i gorzej niż przed deszczem

13 minut temu, me_who napisał:

Dzień dobry panie moderatorze Pulku, może kawki, herbatki? 

;) 

hehehehhehehehehe

1 minutę temu, Misiek napisał:

W ramach nowych obowiązków proszę coś zarządzić, bo kurła 9 miejsc wolnych, a lipiec się właśnie zaczął

polać mu, dobrze gada!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...