Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, T-m napisał:

Jedna z najlepszych miejscówek ever. Nawet się nie zastanawiaj!!!

Nie no, wygląda super i nie mogę się doczekać. Boję się tylko o mój lęk wysokości i brak dobrej techniki, bo nigdy nie jeździłem w takim terenie.

9 godzin temu, wwosik napisał:

Kumpel tam często jeździ i sobie bardzo chwali. Mogę Ci dać namiar jak go chcesz o szczegóły popytać

Jadę z kumplem co jeździ tam często na treningi, także pewnie mi wszystko opowie co i jak. :P 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Hidalgoo napisał:

no pierwszej nocy jakieś arabsko-brzmiące okrzyki za oknem mnie obudziły i krzyki jakiejś spanikowanej kobiety (serio to brzmiało bardzo źle, byłem właśnie w trakcie złażenia z wyra i sprawdzania co się dzieje, ale zaraz potem zawyły syreny policyjne, także uznałem że idę spać dalej) :/

To też nie może być prawda. Przecież szwedzka policja boi się wjeżdżać w dzielnicach w których mieszkają muzułmanie. Mało, że internet tak mówi. Sam prezes to w telewizji opowiadał.

Odnośnik do komentarza

W swoim rodzinnym mieście mam mieszkanie na 1 piętrze, od północy. Nawet w taki upał jest tam cudownie i chłodno. Ale we Wrocławiu okno od wschodu na 3 piętrze. Od 4 rana klara daje po ryju i napierdala do 11-12. No żyć się nie da, siedzę i jak pod prysznicem. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mauro napisał:

To też nie może być prawda. Przecież szwedzka policja boi się wjeżdżać w dzielnicach w których mieszkają muzułmanie. Mało, że internet tak mówi. Sam prezes to w telewizji opowiadał.

no to przecież mówię, że to było w dzielnicy, w której ja mieszkałem, także to nie była w pełni muzułmańska dzielnica, także się nie liczy

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Mauro napisał:

To też nie może być prawda. Przecież szwedzka policja boi się wjeżdżać w dzielnicach w których mieszkają muzułmanie. Mało, że internet tak mówi. Sam prezes to w telewizji opowiadał.

To pewnie jakaś obywatelska milicja na wzór tych bojówek Macierewicza.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Counter napisał:

Nie no, wygląda super i nie mogę się doczekać. Boję się tylko o mój lęk wysokości i brak dobrej techniki, bo nigdy nie jeździłem w takim terenie.

 

To zupełnie niepotrzebnie. Te trasy są mądrze zrobione i trochę łatwiejsze niż się pierwotnie wydaje. No i jak złapiesz flow, to idziesz jak szatan w agrest! :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

trzy dni odcięcia od soszial mediów w Sztokholmie, całkiem fajnie

 

W ogóle się wydaje całkiem sympatycznym miejscem do życia przy takiej pogodzie (czyli pewnie przez jakieś dwa tygodnie w roku :kekeke: )

 

Powiedzmy, że przez miesiąc ;)

I tak dobrze trafiłeś, bo w ten długi weekend w Szwecji był Midsommar, chyba drugie najważniejsze święto w Szwecji (po Bożym Narodzeniu). Także duuuużo imprez :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, beeres napisał:

 

Powiedzmy, że przez miesiąc ;)

I tak dobrze trafiłeś, bo w ten długi weekend w Szwecji był Midsommar, chyba drugie najważniejsze święto w Szwecji (po Bożym Narodzeniu). Także duuuużo imprez :)

no akurat przyjechałem na Midsommar, to się zastanawiałem czy jakaś apokalipsa przeszła, bo tak pustej dużej, europejskiej stolicy, to jeszcze nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza

Sporo Szwedów właśnie wykorzystuje ten dodatkowo wolny dzień na wyjazd, np. do Molle (taki szwedzki kurort, można porównać do naszego Sopotu, gdyby odjąć "imprezowy" klimat) i nawiedzają miasteczko swoimi Porshe i Ferrari.

 

Ogólnie Sztokholm mega spoko. Tylko jest cały czas w remoncie i przez to wszędzie pełno kurzu. Gdyby nie to, chętnie bym się tam przeprowadził. Nie wiem czy byłeś na Sodermalm, ale to jest mega dzielnica tego miasta :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Raczej kolono, bo gastro nie robi się na takiej narkozie, przynajmniej mi nigdy nie proponowali, a przy kolono to tylko bogate placówki ;)

 

No ja powinienem sobie zrobić gastroskopię przy moim refluksie, ale zapłacę, żeby tylko pod narkozą mi zrobili. Miałem już kilka nieprzyjemnych badań z rurkami w gardle i nigdy więcej, na samą myśl mam odruch wymiotny :/ 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Reaper napisał:

No ja powinienem sobie zrobić gastroskopię przy moim refluksie, ale zapłacę, żeby tylko pod narkozą mi zrobili. Miałem już kilka nieprzyjemnych badań z rurkami w gardle i nigdy więcej, na samą myśl mam odruch wymiotny :/ 

 

Ale przecież to tylko odruchy wymiotne, nie zwrócisz, nawet nie masz czym wtedy :D To tak jakbyś nie chciał pić alko bo żurałeś na kacu ?  Wbrew pozorom narkoza ogólna nie jest do końca tak bezpieczna jak się wydaje. Gastroskopia to mało inwazyjne badanie, nawet z pobraniem tkanek do badania - lekkie krwawienie. Ja miałem ze znieczuleniem przełyku w Szczecin Zdunowo (no zadupie) i jak wracałem to jadłem co miałem i piłem - a ludzie się na mnie gapili i wtedy ogarnąłem, że nie czułem wargi i większość miałem na koszulce :D Ostatnio miałem gastro w tamtym roku to nie dawali w ogóle znieczulenia, tylko końcówka rurki, miałem z pobraniem kawałka.

 

Za to kolono to kurwa i chuj :/ Jeden z największych bóli jakie miałem, chyba 3-4 miejsce, raz miałem znieczulenie ogólne - to zajebiście, ostatnio nie chcieli dać w ogóle znieczulenia, mówili, że jak nie wytrzymam to dadzą, no i bolało, ale chciałem dać radę, jednak po 10 minutach się zlitowali  i dostałem głupiego jasia do żyły.

 

Najgorsze z tego typu badań jakie miałem to enterokliza - rurkę wkładają przez nos do żołądka, podają ci potem przez nią jakieś płyny, a na koniec robią MR.

 

https://www.nhsggc.org.uk/media/247511/290676_po.pdf

 

Jeszcze z takich rzeczy to miałem założoną sondę żołądkową, ale to chyba ponad tydzień na stałe, więc inna historia ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...