Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że ktoś, kto nie przeczytał całości nie zauważy wtedy też TL:DR, więc wtedy taki dopisek traci sens istnienia. W sumie chyba najrozsądniej byłoby dawać na początku w spoilerze, aczkolwiek sam do tej pory zwykle pisałem na końcu nie zastanawiając się nad tym. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, SZk napisał:

A serio to bardzo na plus, ze Sylwia ma respons typu jaranko w ciemno. Znam troche kobiet, co by mialy takie eeee, ze mogloby sie czlowiekowi odechciewac czegokolwiek spontanicznego.

aaa to prawda! znane są i takie przypadki. z tym że jak mówię: u mnie to jest w zasadzie pewniak.

 

dzień dobry się z Państwem w tym krótkim tygodniu pracy!

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, T-m napisał:

O jesu, widzę, że też w Scram institjut. Zrób sobie tam od razu Scrum Mastera. Za 69 dolków za pierwszy podejsciem łykniesz. A jak nie, to masz jeszcze dziewięć prób w cenie. A jak nie zdasz, to Ci oddzadzą hajsy :kekeke: najśmieszniejszy fraud ever. Ale certyfikat, to certyfikat. Ja się zacząłem przygotowywać do prawidziwego egzaminu na Scrum Mastera (na scrum.org), ale to winksza kasa, bo chyba zaczynają się od 150 dolków :)

 

Tak czy inaczej, gratulacje! :))))

 

No dzięki, tak myślałem, że to żadna rewelacja, ale podobno papierek się przyda ;) To też miałem za darmo, bo dostając się na ten kurs PHP miałem możliwość też chodzenia na kurs Scrum. Scrum master raczej mi nie potrzebny w mojej robocie, gdzie jestem w sumie każdą rolą :kekeke: 

 

 

 

 

Ja już miałem spinę z jednym z sąsiadów na działce :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...