Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za to jakie fikołki we Włocławku się odbywają :)

Właśnie trwa (?) szósty mecz finału i Anwil gra z Piernikami z Torunia. Nagle na hali wysiadł prąd i... nie wiadomo kiedy wszystko zacznie działać, bo to podobno jakaś grubsza awaria.

 

Firma Energa, która dostarcza prąd do włocławskiej hali jest sponsorem tytularnym ligi, do tego za Włocławek jest odpowiedzialny oddział w Toruniu :lol: Przecież to jest za łatwe, aby z tego żartować :-k

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Brudinho napisał:

 

O kurwa Bowie nie żyje? :| :o 

 

Ty to jednak jesteś diesel :kekeke:

 

1 godzinę temu, beeres napisał:

Za to jakie fikołki we Włocławku się odbywają :)

Właśnie trwa (?) szósty mecz finału i Anwil gra z Piernikami z Torunia. Nagle na hali wysiadł prąd i... nie wiadomo kiedy wszystko zacznie działać, bo to podobno jakaś grubsza awaria.

 

Firma Energa, która dostarcza prąd do włocławskiej hali jest sponsorem tytularnym ligi, do tego za Włocławek jest odpowiedzialny oddział w Toruniu :lol: Przecież to jest za łatwe, aby z tego żartować :-k

 

Lifeban za lajsfkoring w Maryniiiiiii :keke: jesteś u pani!

Odnośnik do komentarza

W Stellaris dwa sąsiednie mocarstwa zrobiły mi wjazd na sektor i moje dwie wychuchane floty wyparowały. Mam teraz gejmingowego doła :/ grałem oczywko na Ironmanie, więc wcześniejsze sejwy nie istnieją. Tak samo jak moja flota i chęć grania w cokolwiek.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...