Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że spadnę do Amatorów. Szkoda, bo do utrzymania zabrakło niewiele. Musiałby zdarzyć się cud, bo w tej chwili jadę ósmy i nawet gdybym utrzymał tą pozycję (czeka mnie jeszcze jeden pit, bo zużywam dużo więcej paliwa), to i tak nic mi to nie da, bo z jedny punktem i tak spadnę...

Odnośnik do komentarza

Hahaha, ja pierdolę za przeproszeniem. Jaki szok :D. Przed dzisiejszym wyścigiem byłem na 29 miejscu, kwalifikacje pojechałem słabo i na dodatek nie puściłem ustawien na ten wyścig. I co się stało? Nie wiem jakim cudem ale dojechałem do mety na trzecim!!!! miejscu dzięki czemu w miarę spokojnie (19 miejsce) się utrzymałem w Amatorach! O słodki losie. Dzięki ci Fortuno, tobie zawierzam swoją GiePeROową przyszłość :D

 

Edit: Aha, i kwalifikacje dzisiejsze zakończyłem na 15 miejscu :D, czyli awansowałem o 12 miejsc \:D/

Odnośnik do komentarza
Tyle, że wydaje mi się, że Atanasov, Templeman oraz Mayhook spadną z powodu ujemnego bilansu, co oznaczałoby, że Vicente, który ma 2 pkt. się utrzymał. Poprawcie mnie, jeśli się mylę :P

tak to prawda .ale jesli mieliby na + to nie bylo by ciekawie :D jakbym byl 26 XD to bym sie pocial :D z 4pkt w tamtym sezonie 19 miejsce . 22 mialo juz 0 pkt . wiec loozno. a teraz. 3 pkt i poza burta xD oczywiscie jak maja ujemny bilans no to wejda ci z 2 pkt nawet : )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...