Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

k***a ! sory za przeklenstwo ale 1 kolko mi do 90% zabraklo ;( : ( : ( : ( nie nie nie nie nie nie! ja cie dupce ;/

 

nurtuje mnie peewna sprawa. jesli ktos jest w amatorach w premiowanej 5 , to jak jest z kasa na - to utrzymuje sie : > ?

 

W porzednim sezonie jak ktoś był w strefie awansowej i miał minus na koncie, to zostawał w grupie

Odnośnik do komentarza

<jupi> moje pierwsze pierwsze miejsce ;)

na starcie wyprzedzielm 2 i od tego momentu nie pozwolilem nikomu sie wyprzedzic.

zdublowalem wszystkich nie liczac 2giego miejsca ;)

btw. teraz wygrac jeszcze jeden wyscig i potem zatrudnie ujowego drivera i mam nadzieje ze awansuje do amatorow.

Odnośnik do komentarza

Hmm... zobaczymy, jeśli uda mi się jeszcze podskoczyć o 3-4 pozycje w ciągu kilku okrążeń to moze nie będzie źle (o ile się nie zjaram ;) )

 

Jak znam życie to wszyscy jadą na jeden pit, ale mój driver jest tak słaby w qualach, że musiałem zaryzykować. Najwyżej pożegnam się z masterami pięknym wyścigiem, z mnóstwem wyprzedzonych przeciwników :]

 

Cholera, wiem, że wyprzedzanie na tym torze jest trudne, ale kurde ustawiłem ryzyko wyprzedzania na 40 i nie mogę wyprzedzić nikogo, kto jedzie o 2 sekundy wolniej :roll:

 

Beznadzieja, bo mógłbym być już w 12-stce

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...