Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

handballer, raz miałem podobnie, gdy sprawdzałem setup, i robiłem zmiany na innym kompie niż tez, na którym robiłem quale.

 

W sumie to mi wisi, czy startowałem na rainach czy nie, bo i tak od dwóch wyścigów jestem na tak zwanej wegetacji, no ale szkoda, że zabrakło dziś tego jednego kółka do pełnej kwoty, bo kaska to by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Nie, nie kpie. Templeman jakbys nie zauwazył zmienił kierowcę i od tego czasu jeździ dużo lepiej. I ciekaw jestem w ktorym momencie choćby dzisiejszego wyscigu mialeś czasu w Top 10 skoro twój fastest lap jest wolniejszy od mojego, a ja mam drivera z OA 51...

 

Twój najlepszy wynik nie licząc tego wyścigu z deszczem, gdzie rewelacyjnie dobrałeś strategie to 19 msc.... i chcesz nam wmówić, ze teraz byś punktował regularnie? :> Nie mówię tego by być złosliwy, ale po to, żebyś się w przyszłym sezonie nie obudził z reką w nocniku, jak Ci nie wyjdzie taki wyścig jak ten w Monte Carlo...

nie rozumiesz. masz auto calkiem rozjebane , jezdzisz gorzej ! ja zrobilem tylko 1practice ! mam hujowy setup . a zreszta i tak bym mial pkt . szczescie sprzyja dobrym i mam 4 pkt :D hehehe:D nie klocmy sie chlopaki ale bym zapunktowal . chociaz 8 miejsce ; ) duzo bledow w taktyce u innych bylo.

 

jestem na 2 milionowym zadluzeniu(przez cud ze dojechalem wczoraj do mety) no wiec po next wyscigu wychodze na +1mln . a na koniec na +5 mln ;) nice :) plus jakies tam gratisy :D

Odnośnik do komentarza

a mi opony nie wytrzymaly ostatniego kolka :(

temp. sie za duzo podniosla, bylbym 2gi, a tak to jestem 3ci

 

problem w generalce.... jestem 8 i mam 30pkt. brakuje mi 7 do 6miejsca...

a kierowca ma kontrakt na 2 wyscigi jeszcze.

mam nadzieje ze uda sie dojechac 2x podium teraz, zeby na ostatni wyscig zatrudnic ciecia i miec spokoj :P

bo jak nie awansuje to nie wiem czy uda mi sie w przyszlym sezonie awansowac...

Odnośnik do komentarza
Nie, nie kpie. Templeman jakbys nie zauwazył zmienił kierowcę i od tego czasu jeździ dużo lepiej. I ciekaw jestem w ktorym momencie choćby dzisiejszego wyscigu mialeś czasu w Top 10 skoro twój fastest lap jest wolniejszy od mojego, a ja mam drivera z OA 51...

 

Twój najlepszy wynik nie licząc tego wyścigu z deszczem, gdzie rewelacyjnie dobrałeś strategie to 19 msc.... i chcesz nam wmówić, ze teraz byś punktował regularnie? :> Nie mówię tego by być złosliwy, ale po to, żebyś się w przyszłym sezonie nie obudził z reką w nocniku, jak Ci nie wyjdzie taki wyścig jak ten w Monte Carlo...

nie rozumiesz. masz auto calkiem rozjebane , jezdzisz gorzej ! ja zrobilem tylko 1practice ! mam hujowy setup . a zreszta i tak bym mial pkt . szczescie sprzyja dobrym i mam 4 pkt :D hehehe:D nie klocmy sie chlopaki ale bym zapunktowal . chociaz 8 miejsce ; ) duzo bledow w taktyce u innych bylo.

 

A gdyby babcia miała wąsy to walczyłbym o awans do Elite :> Nie chcę brzmieć jakoś zazdrośnie, ale musisz przyznać szczerze, że miałeś dużego farta w tym sezonie.

 

Softy na 2 pity będą ok? W ubiegłym sezonie temperatura była nieco niższa i ESy nie dały rady, ale Softy chyba będą w porządku.

 

515 565 830 225 410 750

Asekurancko 220 litrów, 70-75-75

Odnośnik do komentarza

A gdyby babcia miała wąsy to walczyłbym o awans do Elite :> Nie chcę brzmieć jakoś zazdrośnie, ale musisz przyznać szczerze, że miałeś dużego farta w tym sezonie.

 

Softy na 2 pity będą ok? W ubiegłym sezonie temperatura była nieco niższa i ESy nie dały rady, ale Softy chyba będą w porządku.

 

515 565 830 225 410 750

Asekurancko 220 litrów, 70-75-75

no nie moge powiedziec ze nie . ale szczescie sprzyja lepszym xd nie no tak raz mialem idealna taktyke i dobrze jezdzacego kierowce w deszczu. ale jest git:D

Odnośnik do komentarza

Jest nieźle, start z 5. pozycji, ale teraz wysunąłem się na prowadzenie. Nad 2. driverem mam 28 sekund przewagi i mam zamiar ją powiększać, bo kręcę póki co najlepsze czasy. Jadę na jeden pit, więc jeśli obejdzie się bez deszczu i problemów technicznych powinno być gut :)

 

Mam nadzieję, że limit pecha na ten sezon już wykorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...