Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to się naprawdę wkurwiłem. Na 70 litrach przejechałem 23 kółka, na 75 przejechałem 23 kółka, na następnych 75 22 kółka i w ostateczności przez dodatkowy pit na ostatnim kółku zająłem 7 miejsce. A tak byłbym 4. No, ale nic, i tak się cieszę bo to chyba oznacza dla mnie utrzymanie w Amatorach! :jupi:

Odnośnik do komentarza

No niestety - 5 okrążeń zabrakło do 8 miejsca. Zacząłem się palić i zamiast łyknąć ósmego, musiałem drżeć, aby nie stracić 9 miejsca. Niestety nadal jestem pod kreską i w ostatnim wyścigu będę się modlił, aby nikt, kto jest za mną mnie nie wyprzedził, bo w chwili obecnej utrzymam się, bo jeden menago ma -59 mln i zajmę jego miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
ja pier***e ;/ znowu jakies fatum ;/ znow 2 kolka do 90 % trasy . juz mialbym o 10 mln wiecej za te 2 wyscigi;/ ladna lipa ;/

 

Wiem że się czepiam, ale zrobiłeś 56 kółek, więc zabrakło Ci 7 do 90% :D:P

 

A co do utrzymania to nie masz się czego obawiać. te 5 pkt spokojnie Ci wystarczy. Jeszcze się w historii GPRO chyba nie zdarzyło, ze ktoś z 5 oczkami na koncie spadł klasę niżej :)

Odnośnik do komentarza
ja pier***e ;/ znowu jakies fatum ;/ znow 2 kolka do 90 % trasy . juz mialbym o 10 mln wiecej za te 2 wyscigi;/ ladna lipa ;/

 

Wiem że się czepiam, ale zrobiłeś 56 kółek, więc zabrakło Ci 7 do 90% :D:P

 

A co do utrzymania to nie masz się czego obawiać. te 5 pkt spokojnie Ci wystarczy. Jeszcze się w historii GPRO chyba nie zdarzyło, ze ktoś z 5 oczkami na koncie spadł klasę niżej :)

to sie nie czepiaj bo po 1 : mam 4 pkt; )

po 2 : 59 Partially Cloudy 11° 26% Car problem

60 Partially Cloudy 11° 26% Dropped out..

po 3 : od 62 kolek bylo 90 % .

 

a jesli dla ciebie 60 kolko to 56 . to niezle : )

Odnośnik do komentarza

22. -9 -9 Krzysiu Rabanda Technical problems 56 3 1:27.831 151.89 km/h 24.374s

 

Nie to żebym się wtrącał, ale jeśli dla ciebie 56 to 60 to nieźle :keke:

 

W analizie wyścigu pisze ci 60 dlatego, bo lider jechał w tamtym czasie 60 okrążenie. Ty miałeś zapewne do niego parę okrążeń straty...

Odnośnik do komentarza
22. -9 -9 Krzysiu Rabanda Technical problems 56 3 1:27.831 151.89 km/h 24.374s

 

Nie to żebym się wtrącał, ale jeśli dla ciebie 56 to 60 to nieźle :keke:

 

W analizie wyścigu pisze ci 60 dlatego, bo lider jechał w tamtym czasie 60 okrążenie. Ty miałeś zapewne do niego parę okrążeń straty...

patrzalem na last race analysis . ale j**ac to ;P przepraszac i tak nie mam zamiaru : )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...