Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, me_who napisał:

Van Dijk i serduszko w poście @lad, hmmm :-k  

No ale odnosiło się do potężnego Helderlana, a nie do niesympatycznego Holendra bez serca.

 

W tym porównaniu chodziło mnie o mojego Imperatora, który jest niczym van Dijk w sezonie 18/19. Mimo braku sympatii, doceniam klasę.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Feanor napisał:

Gracz Celticu i Liverpoolu, czy może być gorsze kombo? :lol: gdzie jeszcze musiałby grać, staż w MK Dons? :)

No właśnie się niedawno zastanawiałem, czy istnieje jakaś gorsza kombinacja i co byłoby dopełnieniem. 

 

Nie znalazłem odpowiedzi :D 

 

Chyba, że Newcastle albo Lech, ale to nie ta skala.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

No właśnie się niedawno zastanawiałem, czy istnieje jakaś gorsza kombinacja i co byłoby dopełnieniem. 

 

Nie znalazłem odpowiedzi :D 

 

Chyba, że Newcastle albo Lech, ale to nie ta skala.

A czemu Newcastle? Tu mnie zaskoczyłeś troszkę, nie pamiętam zwad z Evertonem (chyba, że za Toon Army, czy jak się nazywała ta ich brutalna banda... no ale wtedy Milwall też musiałoby być w niełasce). 

Odnośnik do komentarza

Zachciało mi się grać w fifi, ale mam tylko 17, niech będzie no i zacząłem Milanem, ale mieli paździerz:

 

oOdsL7W.jpg

 

2:0 w dupę z Juve o superpuchar, potem 0:0 z Torino i piękne zwycięstwo 3:1 z Napoli.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Feanor napisał:

A czemu Newcastle? Tu mnie zaskoczyłeś troszkę, nie pamiętam zwad z Evertonem (chyba, że za Toon Army, czy jak się nazywała ta ich brutalna banda... no ale wtedy Milwall też musiałoby być w niełasce). 

Nie jest to zaden szczególny powód. Mam znajomego z Sunderlandu, a poza tym Geordies to Kopites of the North ;) Chyba tylko do Leeds czuje podobna antypatie.

 

Kibice Evertonu czy tam np. Aston Villi maja więcej powodów żeby żyć w takim zadufaniu, a jednak są normalni i znają swoje miejsce w szeregu.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Reaper napisał:

A właśnie, od dłuższego czasu dla mnie jest szokiem jak się odchodzi od stołu po wspólnym posiłku - ja zawsze mówię "thank you", ale nikt mi nie odpowiada. Tutaj po prostu po zjedzeniu, mówimy "dobra, czas wracać do roboty" i każdy wstaje bez żadnych uprzejmości. Nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić, więc i tak za każdym razem dziękuję sam do siebie :-k 

Jak odchodzi sie od stołu to raczej mówi się "see you" po prostu, a jak kończysz jeść dużo wcześniej niż reszta to przepraszasz, ale masz spotkanie :keke: 

Odnośnik do komentarza

ja jebe

 

startujemy w Bergamo o 21, no to ja oczywko na telefonie kukam transmisję, wiadomo, Origi gol na 1:0 i fruu lecimy. do diaska, po transmisji. jakoś chwilę po 22, pytam Pani stjułardesy, żeby podpytała kapitana o wynik meczu ( ;) ), a ona hihihi dobrze, i później przy okazji mnie zaczepia że hihihi jakieś tam gole strzelajo. myslę: chuj, żartuje sobie ze mnie. albo rzeczywiście strzelajo :-k 

 

no i już w sumie jest 23, lądujemy powoli, ale jeszcze wciąż jakieś 2-3 minuty do ziemi, a ja dostaję sms. myślę: no jebane orange mnie wysyła sms, że mam kontakt z bazą. a tu mój kuzyn mi przysłał wiadomości: CO TO BARCELONA ODJEBAŁA? HAHAHAHA. i zaraz drugi: A JUŻ MIAŁEM IŚĆ SPAĆ.

 

no i ja kurwa mina jak gekon, internety nie działają, więc w sumie nie wiem o co cho. no ale wychylam baniak, patrzę na tę stjułardesę... no przyrzekam, że się uśmiechnęła do mnie. i przychodzi sms już trzeci: BARCELONA PRZEJEBAŁA 0:4.

 

i tym akcenentem dobry wieczór i dobranoc. tylko dodam, że w drodze powrotnej z lotniska zajrzałem na stację benzynową po piwo.

 

<3 

  • Lubię! 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 5
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lad napisał:

Jak zdobędą mistrzostwo to urywam od internetu kabel.

 

A są na to realne szanse? Widzę że Brighton musi urwać punkty City, a Liverpool wygrać z Wolves. :-k Ale to na papierze, a naprawdę?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...