Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Ty się wciąż otaczasz dziewczynami? To jest jakiś syndrom poszukiwania matki czy o co chodzi? Nie mozesz miec po prostu zwyklych kumpli od wodki a dziewczyne jedna, ale z ktora jestes na 100%? O chuj tu chodzi?

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Może po prostu w otoczeniu ma samych ciołków, przez co preferuje damskie towarzystwo?

Ja tak miałem aż do czasu studiów, zdecydowanie więcej spotykałem interesujących kobiet niż mężczyzn, nie miało to nic wspólnego z żadnym syndromem. Na studiach te proporcje się wyrównały, może jemu też z biegiem czasu to się zmieni.

Odnośnik do komentarza

@Keith Flint, czego brak Ci najbardziej, że tak kiepsko postrzegasz swoje życie? Miłości, przyjaźni, kasy? Czegoś innego? Dlaczego uważasz, że gorzej być nie może? Forum pewnie nie jest dobrym miejscem do udzielania rad ale możesz zacząć od rozmowy z Bogiem. Nawet jeśli w niego nie wierzysz. Czujesz się potłuczony? Zamiast szukać głupich poradników w sieci polecam Szustakową "Ewangelię dla potłuczonych

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Dla Ciebie wszyscy w około są ciołkami, więc w sumie się nie dziwie że nie miałeś kolegów.

Nic bardziej mylnego, po prostu nikt na takim poziomie jak np. Ty nie był wart bliższej znajomości, a tym samym wzmianki na forum publicznym, tak jak dla Keitha są warte te dziewczyny.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tio napisał:

@Keith Flint, czego brak Ci najbardziej, że tak kiepsko postrzegasz swoje życie? Miłości, przyjaźni, kasy? Czegoś innego? Dlaczego uważasz, że gorzej być nie może? Forum pewnie nie jest dobrym miejscem do udzielania rad ale możesz zacząć od rozmowy z Bogiem. Nawet jeśli w niego nie wierzysz. Czujesz się potłuczony? Zamiast szukać głupich poradników w sieci polecam Szustakową "Ewangelię dla potłuczonych

 

przyjaźn, miłość i kasa owszem ważne, ale chyba najbardziej zrozumienia z stroby drugiego człowieka
A co do tego, że otaczam się babami? no cóż, ja w ogole mam problemy z zawieraniem jakichkolwiek relacji, miałem koleszków z liceum, ale oni sie pożenili, pozakładali rodziny, a ja zostalem sam.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Keith Flint napisał:

ale oni sie pożenili, pozakładali rodziny

 

Ale to nie jest powód, żeby zerwać kontakty! Ba, im jest nawet potrzebny kontakt z takimi kawalerskimi kolegami, bo nostalgia za starym trybem życia czasem motzno ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, tio napisał:

@Keith Flint, czego brak Ci najbardziej, że tak kiepsko postrzegasz swoje życie? Miłości, przyjaźni, kasy? Czegoś innego? Dlaczego uważasz, że gorzej być nie może? Forum pewnie nie jest dobrym miejscem do udzielania rad ale możesz zacząć od rozmowy z Bogiem. Nawet jeśli w niego nie wierzysz. Czujesz się potłuczony? Zamiast szukać głupich poradników w sieci polecam Szustakową "Ewangelię dla potłuczonych

 

Przecież to jakieś oazowe głupoty

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było zamiennikiem tych relacji przypadkiem ;)

 

IMO otaczanie się głównie damskim towarzystwem może być czegoś znakiem. Ja tak długo miałem i strasznie ciężko mi było się zakumplować z facetami (i wiem już z czego to wynikało), ale po jakimś czasie ogarnąłem sobie w sumie trzech przyjaciół męskich i to obok rodziny najbliżsi mi ludzie.

 

@Keith Flint co to znaczy zrozumienia ze strony drugiego człowieka? Bo moim zdaniem nikt w pełni nie zrozumie Twoich doświadczeń (przecież każdy ma inne) i tego jak to Cię ukształtowało, jedynie najwyżej (a to dużo) je zaakceptuje lub nie. I nie chce popłynąć tanią psychologią, ale najpierw to trzeba raczej siebie samemu polubić, a z każdego Twojego wpisu wychodzi coś odwrotnego.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...