Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na posezonową wyprzedaż :)

 

Kieffer (FRA) out do Arsenalu. 42 mln€ które wzrosną do 70 mln€ po spełnieniu kilku warunków (kupiony 3 lata temu za 23,5 mln€)

Vanek (CZ) out do Bacelony za 27,5 mln€, które wzrosną do 34 mln€ po spełnieniu kilku warunków (kupiony za 2,2 mln€ pięć lat temu)

Carvalho (POR) out do Heraklesu za 1,4 mln€ (kupiony 3 lata temu za 650 tys€)

Yanev (BUL) out do Sociedad za 4,6 mln€, które wzrosną do 8 mln€ po spełnieniu kilku warunków (wychowanek)

Audren (FRA) out do Dijon za 3,5 mln€, które wzrosną do 5 mln€ po spełnieniu kilku warunków (wychowanek)

Bochkov (BUL) out do Wolfsburga za 13 mln€, które wzrosną do 16 mln€ po spełnieniu kilku warunków(kupiony rok temu za 8 mln€)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Lucas07 napisał:

Byłem na tym meczu młodzieżówki wczoraj i nie rozumiem po co na kadrze ludzie śpiewają o Widzewie :keke: 

 

Za to okrzyki "Tahiti" po meczu były bardzo sympatyczne :) 

 

Kiedyś to była tradycja, że gospodarz się 'ujawniał' albo ci, co prowadzili doping.

 

3 godziny temu, lad napisał:

Opowieści z dzielni #2

 

Wczoraj w nocy pod oknami stroboskop, full zestaw - policja, karetka i straż pożarna, pijackie okrzyki jakiegoś ogra i wyważanie drzwi (w klatce obok) :wub: 

 

Gdzie Ty się przeniosłeś? Śródmiejskie rewiry czy zakazany Stołczyń

 

3 godziny temu, T-m napisał:

W ogóle hit. Mój pracodawca sobie wymyślił, że mamy koniecznie zrobić Scrum Mastera i już. Podrzucili nam adres jakieś strony i macie robić. Podszedłem dzisiaj, zdałem, ale.jak Boga kocham, nie mam pojęcia skąd się wziął wynik (jeszcze bardzo niewybrednie zapisany: you got 45 points in 50 questions test) ?? ale ciul. Zdane, jestem certyfikowanym Scrum masterem dla mojej firmy :war::sciana::wszystkozle:

 

O masz, ja miałem możliwość zapisania się też dodatkowo na kurs 'szkolenie z metodyki scrum' zakończone egzaminem i ewentualnym certyfikatem.

 

Mapa prawdziwa: ;)

 

 

 

61459468_2377181302411513_34454184612939

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Mapa prawdziwa: ;)

61459468_2377181302411513_34454184612939

Uwielbiam opozycje, a najbardziej to jak próbują być ironiczni i im wyjdzie coś z sensem. Spójrzmy więc na ten wesoły obrazek, a potem wspomnijmy ogrom pracy, jaki Niemcy wykonały, żeby się zjednoczyć; jakie marzenia i aspiracje za tym stały, co wyszło, a co nie, jakie wnioski może wyciągnąć KE/PO, żeby odzyskać wschód. Ale nie, lepiej stawiac Giertycha na sztandary demokracji i nazywac ludzi, ktorzy na nich nie glosowali chamami, na pewno im od tego przybedzie glosow. Swietnie im idzie przekonywanie przekonanych, ale dzieki temu z PiSem nie wygraja.

 

Pic rel:

61194760_2169260939858698_73877453672168

Wszechswiat by wtedy implodowal, a wy jak myslicie?

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

O masz, ja miałem możliwość zapisania się też dodatkowo na kurs 'szkolenie z metodyki scrum' zakończone egzaminem i ewentualnym certyfikatem.

 

Ogólnie jeśli chcesz robić cokolwiek około projektowego, to teraz must-know. Jest takie sranie na Agile'a, żeby ludzie se ręce tną, żeby mieć kwitki i to wdrażać. Nawet takie molochy jak IBM, Credit Suisse, HP (jak to tam się teraz nazywa), UBS, Nokia-Siemens, Cap Gemini teraz wdrażają Agile'a i chcą z tego korzystać. Chuj, że na przykład robią infrastrukturę, albo security processes, jebać. Grunt, żeby w Scrumie!

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...