Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym chciał bronić jakkolwiek muzeum na San Siro, ale jego wątek się często przewija w kontekście rzekomej przewagi muzeum Camp Nou nad m.in. mediolańskim i ni w ząb tego nie ogarniam, bo to z Camp Nou niczym się nie wyróżnia - a od obu znacznie bardziej mi się podobało muzeum na starym Wembley, które miało lepszy klimat.

Myślę, że to wina specyfiki miejsca, muzea stadionowe nigdy nie będą tak urywać głowy jak te historii naturalnej czy historyczne.

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, krzysfiol napisał:

Nie byłem na Camp Nou, ale muzeum Juventusu zrobiło na mnie o wiele lepsze wrażenie. Te na San Siro to poziom muzeum na zamku w Ostródzie ;) 

 

Lol przecież tam wszystko kradzione :kekeke: Jak w Interze zresztą :roll: 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Counter napisał:

No Vivoactive 3 długo mi siedział w głowie, myślałem też nad Xiaomi Amazfit Stratos 2, ale jednak gorsza integracja z serwisami i brak pewności, że będzie działał tak dobrze jak Garmin mnie przekonały by dopłacić. No nic, zrobię sobie test na maksymalne tętno i wg. tego poustawiam strefy. Wg. wzoru powinienem mieć max tętno 195, wczoraj miałem 196 i nie było lipy jeszcze. :keke: 

 

Wiesz, wyliczanie z wzoru, to jest dla ludzi, którzy zaczynają robić coś ze sportem :) ty coś tam jednak robisz. Mi wyszło max 188, ale po pomiarach wyszło 195. :)

 

Dle mnie siajomi i inne wymysły to strata czasu. Polar, Suunto i Garmin. Potem pół centa za nimi TomTom i dwanaście kroków dalej dopiero jakieś siajomi i inne takie :)

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem spróbować odpalić dzisiaj CS-a, po raz pierwszy od chyba 1,5 miesiąca. Czy tylko u mnie updaty na Steamie są takie skurwiałe? 1GB ściąga się jakieś 40 min, a po zassaniu chujwieco robi się przez kolejne 30 min. japierdole.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...