Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No nie @Gabe, no wiadomo, że jak ktoś celuje w minimalne ilości fantastyki, to takie rzeczy psują odbiór :] Także rozumiem. Ja tylko starałem się wyjaśnić dlaczego można było użyć tej sztuczki na bracie Stannisa, a nie każdej osobie. Ale może się mylę, bo to było tak dawno, że możliwe, że sobie to wymyśliłem, żeby miało sens :D

Odnośnik do komentarza

Problem ze mną jest taki, że świat, a w szczególności świat anglojęzyczny, często traktuje termin low fantasy inaczej niż ja. :D  Tzn nie jako minimalne ilości fantastyki, a jako przeciwieństwo high fantasy, gdzie podział na dobro i zło jest wyraźny, czyny są wzniosłe, a fabuła prosta. Więc GoT jest uznawane za low fantasy, pomimo że kobieta rodzi smoki, koleś umiera, a kapłan go za chwilę wskrzesza, albo armia demonów idzie z północy,  a nikomu brewka nie tyka ;) bo postacie są dalekie od heroicznych wzorców, które kojarzymy z Tolkiena albo legend. Albo za low fantasy uznają fabuły typu elementy nadprzyrodzone w naszym dzisiejszym świecie. :roll: 

 

I weź tu człowieku coś znajdź dla siebie :P 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, me_who napisał:

Już nie pamiętam za bardzo, ale może dlatego, że byli braćmi i dzięki temu mogła cośtamcośtam ;)  

A to nie było tak, że

Spoiler

urodziła ten cień dzięki krwi syna Roberta jako pochodzącego z królewskiego rodu i dzięki temu mogła zabijać innych pretendentów do tronu - tylko z uwagi na plot armor nie mogła tego zrobić z innymi kandydatami?

 

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że jestem kilka lat do tyłu z rynkiem gier, nawet poczytałem tę dyskusję co na forumku była jak Hajd próbował sprzedać tę gierkę, ale czy No Man's Sky jest faktycznie tak tragiczne jak internety piszą? Bo dowiedziałem się ostatnio, że soundtrack do niej zrobiła moja ukochana kapela 65daysofstatic, ale nie wiem czy jest sens się w to w ogóle pakować?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

No nie @Gabe, no wiadomo, że jak ktoś celuje w minimalne ilości fantastyki, to takie rzeczy psują odbiór :] Także rozumiem. Ja tylko starałem się wyjaśnić dlaczego można było użyć tej sztuczki na bracie Stannisa, a nie każdej osobie. Ale może się mylę, bo to było tak dawno, że możliwe, że sobie to wymyśliłem, żeby miało sens :D

Było tak jak mówisz, bo przecież Melissandre potrzebowała też krwi bękarta Roberta. Co prawda nie pamiętam już po co, ale na pewno działało to na zasadzie więzów krwi.

12 minut temu, Reaper napisał:

Żeby jeszcze ten jego szacunek miał jakikolwiek związek ze sportem :roll: 

Ze sportem ma, ale nie tym co trzeba xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Żeby jeszcze ten jego szacunek miał jakikolwiek związek ze sportem :roll: 

 

Trochę ma :P W sumie z Piasta nawet do Pogoni to bym wziął może ze 2 grajków - Czerwińskiego i Valencię.

 

 

26 minut temu, T-m napisał:

Forumowe ziomeczki, jak ktoś szuka trzewików i lubi firmę Reebok, to sporo rzeczy jest w promkach na stronie reebok.pl właśnie kupiłem trzewiki 100 zeta taniej :)

 

#teamAdidas

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gacek napisał:

A to nie było tak, że

  Ukryj zawartość

urodziła ten cień dzięki krwi syna Roberta jako pochodzącego z królewskiego rodu i dzięki temu mogła zabijać innych pretendentów do tronu - tylko z uwagi na plot armor nie mogła tego zrobić z innymi kandydatami?

 

 

AFAIK ta krew była potrzebna tylko do ceremonii z pijawkami.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...