Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 Widziałeś?

Wyłączyliśmy z partnerką po 20 minutach. Jestem naprawdę wytrwały i generalnie nie przeżywam filmów, ale tu wkurw na reakcję księdza z pierwszej historii był zbyt mocny.

 

@kuab 

To miałem wcześniej na myśli. Sponsoring odnawiony ze wszystkimi starymi i nowymi partnerami na lepszych warunkach, nie będzie finansowo gorzej.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ze 40 minut, niby się wiedziało, słyszało, czytało o takich historiach, o przenoszeniu księży do innych parafii, ale dopiero obejrzenie takiego materiału robi na człowieku wrażenie. Pierwszy ksiądz był bardzo długo na tej parafii, żona kojarzy go jak przyjeżdżał do nich (sąsiednia parafia) na rekolekcje. Skończę pewnie też jutro, bo jakoś nie mam ochoty na więcej... 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gacek napisał:

Wyłączyliśmy z partnerką po 20 minutach. Jestem naprawdę wytrwały i generalnie nie przeżywam filmów, ale tu wkurw na reakcję księdza z pierwszej historii był zbyt mocny.

 

@kuab 

To miałem wcześniej na myśli. Sponsoring odnawiony ze wszystkimi starymi i nowymi partnerami na lepszych warunkach, nie będzie finansowo gorzej.

Gratulacje, dobra robota! 

 

Obejrzalem dokument Sekielskiego i, coz, wstrzasajacy material.

Odnośnik do komentarza

O jezu, Andrew Neil, czyli zupelnie przecietny dziennikarz z BBC, przejechal sie  (czy raczej: ZMASAKROWAL :keke: ) po Benie Shapiro :kekeke: Jak ktos ma 15 minut to polecam goraco, na pewno lzejsze od dokumentu o pedofilii w KK.

 

(spoiler: Shapiro placze i tupie nozka bardzo szybko) :D 

 

Chociaz tak naprawde wolalbym, zeby powazne media stosowaly wobec takich osobnikow no platform. To samo przydaloby sie w Polsce w stosunku do np. Pawlowicz, choc oczywiscie w TVP byloby to trudne do wykonania.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry dokument. Nie chce wchodzic na sama tematyke, ale dziennikarsko Sekielski temat ogarnal wzorowo. Sa momenty, ze az nie chce sie wierzyc, ze dotarl do takich ludzi, ktorzy mowia takie rzeczy (absolutnie zniszczyl mnie jeden z ksiezy, ktory mowil w stylu "no my tu tak robimy, to moja sprawa, co sie czepiasz typie"). 

 

Ciekawostka - odpalalem film ok. 22.30 przy 900k odslon, obecnie 1,5 mln. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...