Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla @me_who

 

Jest  (u mnie w FM hehe) styczeń 2024 roku i wygląda na to, że to w końcu ten sezon w którym Rangers przełamią dominację Celtiku mającego 12 in a row. Pomaga im w tym mój prawy obrońca Michael Ireland (Szkot, ale Ireland heee), którego kupiłem rok temu z Aberdeen i który czeka na zakończenie kariery przez Colemana.

 

A u mnie Diego Simeone wjechał na pełnej. Prowadzony przez niego Man United ma bilans 20-3-0.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, beeres napisał:

Bry @Dudek, atakuj NBA POR - DEN G3 jak najszybciej.

Mecz był tak zajebisty, że dostałem powiadomienie na telefonie od google kto wygrał :roll: A byłem wtedy dopiero w trakcie q2. Ale i tak obejrzałem do końca i nie żałuję :D

 

Żeby było śmieszniej od początku sezonu ukrywałem wszystkie możliwe artykuły związane z koszykówką, żeby nigdy nie dostać spoila. I przez parę miesięcy działało.

Odnośnik do komentarza
51 minutes ago, Dudek said:

Mecz był tak zajebisty, że dostałem powiadomienie na telefonie od google kto wygrał :roll: A byłem wtedy dopiero w trakcie q2. Ale i tak obejrzałem do końca i nie żałuję :D

 

Żeby było śmieszniej od początku sezonu ukrywałem wszystkie możliwe artykuły związane z koszykówką, żeby nigdy nie dostać spoila. I przez parę miesięcy działało.

 

Spoiler

Ostatnio Zach Lowe w podcascie sadził heheszki z Rodneya Hood'a :kekeke: 

 

Odnośnik do komentarza

Mówiłem, że zdobyłem platynę w EtG. Dowód

 

 


U2GPLWN.jpg
 

 

Jednak platyna dotyczy tylko podstawowej wersji gry.

Piszę o tym, bo właśnie po 25(!) próbach, ukończyłem wyzwanie Daisuke. Tyle kurew co rzuciłem przez te kilkadziescia partii, to było wielokrotnie więcej, niż przez wszystkie dotychczasowe rozgrywki (łącznie 222). A dlaczego o tym wspominam? Ostatni element "do przejścia" ukończony, a PS4 dla dodatków odznacza odzielne odznaki, więc teraz mam prawdziwe 100%

 

 


RTm9ErB.jpg
 

 

Co do Daisuke - mega niewdzięczny tryb. Jednak mimo wszystko bardzo losowy, ale z drugiej strony wymaga od gracza DOGŁĘBNIE poznania mechanik gry, bez tego żadnych szans. Przeszedłem to Rewolwerowcem, czyli postacią odblokowaną wraz zostatnim dodatkiem. Jednak jego skill automatycznego upgrade'owania każdej znalezionej broni okazuje sie w tym trybie rzeczą nieocenioną.

 

Czy to znaczy, że skończyłem przygodę z EtG i nie będę was już męczył? No... nie ;)

Zostały mi takie rzeczy:

- Zabicie jeszcze raz przeszłości 3 postaci, aby odblokowac alternatywne skiny dla ich broni (kosmetyka)

- użycie 20 razy jednego itemku (kostki), aby odblokować ostatni item i mieć odblokowane wszystkie przedmioty w grze (główny cel)

- odblokowanie alternatywnego stroju dla jednej z postaci w przedsionku gry. Ale aż tak pojebany nie jestem :D. To wymaga uzbierania 5000(!!!) kredytów, a jedna rozgrywka, przy odrobinie szczęscia da Ci około 40. Podziękuję ;)

 

Także ode mnie będzie jeszcze jeden raport, gdy odblokuję ostatni przedmiot i... aż chyba napiszę do twórców, że rozwaliłem ich grę w drobny mak ;), a forum uwolni się od mojego pierdzeielnia o tym :) 

 

Funfact:

Ile mi zajęło przejście tego? Grę zacząłem... w dzień powrotu ze zlotu, 30 lipca! :D, grałem przez sierpień, potem przerwa, i od grudnia/stycznia zacząłem znowu, już regularnie tylko w to. Jak pisałem, poszło ponad 220 rozgrywek. Czy było warto? No kurwa, jedna z najlepszych gier w moim życiu ;) 

  • Lubię! 9
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...