Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie rzecz biorąc, amerykański futbol jest mocno niesprawiedliwy. Np zawodnicy pierwszej linii formacji ofensywnej w większości przypadków nie są uprawnieni do łapania piłki, więc może się zdarzyć, że w całej swojej karierze nigdy nie będą mieli piłki w rękach.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Dziwny sport. A nie mógłby robić tego ktoś co robi jeszcze coś innego np. biega? ;)

Mógłby ale to jest sport, który stawia na maksymalną specjalizację. Masz być maksymalnie dobry w określonym wycinku gry, nie masz być dobry ze wszystkiego, masz być najlepszy w ściśle określonej roli.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Mógłby ale to jest sport, który stawia na maksymalną specjalizację. Masz być maksymalnie dobry w określonym wycinku gry, nie masz być dobry ze wszystkiego, masz być najlepszy w ściśle określonej roli.

Kiedyś się heheszkowało, że w USA to w szkołach uczą tylko wkręcać śrubki i żeby je umieć także wykręcać, trzeba już skończyć zupełnie inną. Futbol pokazuje, że to nie do końca heheszki ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

Kiedyś się heheszkowało, że w USA to w szkołach uczą tylko wkręcać śrubki i żeby je umieć także wykręcać, trzeba już skończyć zupełnie inną. Futbol pokazuje, że to nie do końca heheszki ;) 

To taki duchowy spadek po Henry Fordzie, masz robić swoje przy taśmie i nie interesuj się czymś innym ;) 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie pozycje tam to naczynia powiązane. Przypomina mi się mecz bodaj wildcard 3(?) lata temu miedzy Seahawks a Vikings w Minnesocie. Ostatnia sekunda gry, Vikings maja prostego field goala na zwycięstwo z bodaj 30 jardów? (czyli standardowa odległość). No i ku zdziwieniu wszystkich kicker nie trafił, a zaczęło się od niezbyt dobrego long snapa, przez co zawodnik łapiący piłkę i ustawiający ja dla kopacza miał mniej na to czasu, więc ustawił ja niedokładnie, szwami do kopiacego. A te właśnie szwy na piłce przy kopnieciu wpłynęły na to, że kicker spudlowal i cały sezon poszedł w pizdu ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Ogólnie pozycje tam to naczynia powiązane. Przypomina mi się mecz bodaj wildcard 3(?) lata temu miedzy Seahawks a Vikings w Minnesocie. Ostatnia sekunda gry, Vikings maja prostego field goala na zwycięstwo z bodaj 30 jardów? (czyli standardowa odległość). No i ku zdziwieniu wszystkich kicker nie trafił, a zaczęło się od niezbyt dobrego long snapa, przez co zawodnik łapiący piłkę i ustawiający ja dla kopacza miał mniej na to czasu, więc ustawił ja niedokładnie, szwami do kopiacego. A te właśnie szwy na piłce przy kopnieciu wpłynęły na to, że kicker spudlowal i cały sezon poszedł w pizdu ;)

To nie jest to słynne kopnięcie z Ace'a Ventury? ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schizzm napisał:

Ogólnie pozycje tam to naczynia powiązane. Przypomina mi się mecz bodaj wildcard 3(?) lata temu miedzy Seahawks a Vikings w Minnesocie. Ostatnia sekunda gry, Vikings maja prostego field goala na zwycięstwo z bodaj 30 jardów? (czyli standardowa odległość). No i ku zdziwieniu wszystkich kicker nie trafił, a zaczęło się od niezbyt dobrego long snapa, przez co zawodnik łapiący piłkę i ustawiający ja dla kopacza miał mniej na to czasu, więc ustawił ja niedokładnie, szwami do kopiacego. A te właśnie szwy na piłce przy kopnieciu wpłynęły na to, że kicker spudlowal i cały sezon poszedł w pizdu ;)

Przy czym trzeba dodać, że grane było na dworze przy kurewskim mrozie ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gabe napisał:

Każdy mecz NFL z polskim komentarzem jest wyjaśniający co i jak. :keke:  

No i dobrze, bo u nas poza garstką zapaleńców mało kto kojarzy co i jak. Taki przykład: Ze dwa razy przypadkowo trafiłem na Sportklubie na taki dziwny hinduski sport. Coś w rodzaju gry w berka. Jakoś się póbują złapać, przekroczyc jakieś linie, tam jest jeden kolo z jednej druzyny na  pięciu z drugiej, potem odwrotnie.  Chuj wie o co tam chodzi. No i chciałem się dowiedzieć na czym to polega. Oglądałem chyba z 10 minut. Tylko, ze  komentator zamiast tłumaczyć co chwila o co tam właściwie chodzi to opowiadał jakby mecz piłki nożnej oglądał, w stylu "świetna akcja i kolejny punkt dla Tygrysów z Kalkuty" "Pandżan Gandhi prawie przedostał się na drugą stronę, ale Ravapirdhi Singh to doświadczony gracz i go wypchnął". Zawsze przełaczałem, a może to jakis zajebisty sport jest. W każdym razie w niszowych sportach dobrze jest tłumaczyć januszom co i jak. A futbol to może nie indyjski berek, ale nadal niezbyt popularny sport w Polsce :P

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Na to wygląda :D I doceniam to jak ładnie to jest opakowany produkt, ładne hale, dużo grafik, mnóstwo ludzi. Full profesjonalna transmisja, nie wiem tylko o co tam chodzi :D

 

Edit: Tak, to jest to  Kabaddi https://programtv.interia.pl/audycja-kabaddi-vivo-pro-kabaddi-league-mecz-u-mumba-haryana-steeler,aid,106505627

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Straszne to było i przy okazji podkreślające błahość D&D.

  Ukryj zawartość

Armia „Północy” mająca w swoich szeregach zaprawionych w bojach dowódców, Varysa, Tyriona czy Nieskalanych przyjmuje strategie godna 12-latka grającego w Medieval: Total War. A i tu nie jestem pewien czy i on nie rozkminilby tego lepiej po skończeniu tutorialu

:roll:

 

Niby nie jest to dokument batalistyczny, ale niesmak pozostał. 

 

 

Tak jakby każdy wódz rozgrywał gry ze strategiczną maestrią :) tam wspomniany jest Custer, który generalnie dobrze się zapowiadał podczas wcześniejszych starć, a potem popełnił okrutnego babola pod LBH. Warto dodać, że 

 

Spoiler

Chyba jedynie Snow miał realne doświadczenie w dowodzeniu armią z kadry dowódczej, i nie było ono zachęcające. No i Royce, ale jego nie widać na naradzie wojennej (nie wiem nawet, czy zginął czy nadal żyje). 

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, schizzm napisał:

No i ku zdziwieniu wszystkich kicker nie trafił, a zaczęło się od niezbyt dobrego long snapa, przez co zawodnik łapiący piłkę i ustawiający ja dla kopacza miał mniej na to czasu, więc ustawił ja niedokładnie, szwami do kopiacego. A te właśnie szwy na piłce przy kopnieciu wpłynęły na to, że kicker spudlowal i cały sezon poszedł w pizdu

I zmienił potem płeć?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...