Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, jebać bilkom, pierdolone gówno. Kupiłem przez to chujstwo bilety i ostatni raz kurwa. Zaznaczyłem w jednym pociągu miejsce przy oknie, w drugim wskazane miejsce i co? I kurwa w pierwszym bilecie środek, w drugim jakieś kurwa randomowe miejsce w chuj gdzie indziej. No ja pierdolę.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, me_who napisał:

Kurwa, jebać bilkom, pierdolone gówno. Kupiłem przez to chujstwo bilety i ostatni raz kurwa. Zaznaczyłem w jednym pociągu miejsce przy oknie, w drugim wskazane miejsce i co? I kurwa w pierwszym bilecie środek, w drugim jakieś kurwa randomowe miejsce w chuj gdzie indziej. No ja pierdolę.

 

Może ktoś przekleił numerki :keke:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

No kurwa, nienawidzę siedzieć w środku. Nie ma jak spać, bo się nie ma o co oprzeć, siedzi się jak ta pizda, filmów nie pooglądasz, nic nie poczytasz, bo nie ma jak, nie ma gdzie trzymać pićka, najgorsze miejsce. Zaorać te wszystkie wagony z przedziałami.

Tylko pierdolino

:wub:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Elo. Właśnie sprzedaliśmy z babo nasze 27 metrów kwadratowych. Przebita 150% względem tego co płaciliśmy 3 lata temu.

 

Gorzej, że teraz trzeba będzie coś kupić w równie chorej cenie :D 

Płacili gotówka? :D

 

Żeby nie śmiecic w motoryzacyjnym powiem, że w tej chwili mam hajs na koncie i samochód. Mógłbym uciec do Izraela, ale uczciwie zamierzam podpisać wieczorem umowę :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...