Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się że play ma atrakcyjne ceny ale tylko dzięki temu ma szansę utrzymać się na rynku. Ja bardziej mam zastrzeżenia co do jakości połączeń i zasięgu. Moja dziewczyna miała u nich przez dwa lata umowę i była to meczarnia. Szumy podczas rozmów, rozlączanie. W Orange czy t mobile nigdy czegoś takiego nie było, w play było to na porządku dziennym. 

Odnośnik do komentarza

@Gabe @me_who, ale ten Internet to uczciwie nielimitowany, czy tak jak jest w aktualnych ofertach tj. z gwiazdką że po przekroczeniu 10Gb zwalnia? Bo jak to drugie to przecież to to samo co inni operatorzy określają jako limitowany, tylko z próbą wprowadzenia w błąd.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

 

Coś się stało?

Spokojnie :P oddaje krew :)

a ludzi dziś w pytkę i ciut. Przylazłem o 8:30, a dopiero jestem po rejestracji i kłuciu w palec. Hemoglobina 16,3 więc oddaje. Pewnie za jakąś godzinę dopiero.

Odnośnik do komentarza
[mention=46]Gabe[/mention] @me_who, ale ten Internet to uczciwie nielimitowany, czy tak jak jest w aktualnych ofertach tj. z gwiazdką że po przekroczeniu 10Gb zwalnia? Bo jak to drugie to przecież to to samo co inni operatorzy określają jako limitowany, tylko z próbą wprowadzenia w błąd.
Tak po przekroczeniu 10GB będzie zwalniał
Odnośnik do komentarza

@Man_iac bez limitu w prepaidzie oznacza dla mnie głównie, że nie ma takiej możliwości, żebym zapłacił za internet cokolwiek więcej niż zapłaciłem. Prędkość na telefonie to sprawa drugorzędna, aczkolwiek nie odczułem nigdy żadnego lejka.

 

Od grudnia za to mam w domu internet od T-Mobile i tu np limitów naprawdę nie ma, w ostatnim okresie rozliczeniowym zużyliśmy chyba 350GB i żadnego lejka nie było (czasem spada jakość, ale na to byliśmy gotowi)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...