Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

No tak się zachwycilem, że napisałem o jego jednorecznym backhandzie, a on mial przecież swietny obureczny :)

 

A najlepszy jednoreczny backhand bez podziału na płeć miała Justine Henin. Na powtórkach w zwolnionych tempie mogłem fapowac do telewizora na jego widok ;)

 

Ekhm...Richard Gasquet <3 No i mimo wszystko nie można nie wspomnieć o Wawrince, może estetycznie było wiele lepszych, ale jeśli chodzi o śmiercionośność to ciężko znaleźć lepszy. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, schizzm napisał:

Problemy z kontrolowaniem agresji, nadpobudliwość, przez ostatni czas był na antydepresantach i lekach zbijajacych agresje. Ogólnie rzecz biorąc pies dla doświadczonych właścicieli.  

Twoje historie o tym psie są identiko z tym, jak odczuwała adopcję psa w zeszłym roku moja partnerka - która nigdy psa nie miała. Łącznie z tym, że pierwsze dni to miodowy miesiąc, a później robi się lekki szoczek, że pies jednak nie jest taką przytulanką jak w czasie euforii po wyjściu ze schroniska czy domu tymczasowego.

Przeniesienie psa nawet z pokoju do pokoju wiąże się ze stresem. Przeniesienie go z pokoju do pokoju w momencie, gdy ledwo co został zaadoptowany i jest przenoszony z sypialni (=blisko ludzi) do pokoju obok (=dalej od ludzi) wiąże się z mega stresem. Trochę mu tym życie pogorszyliście jednak, choć pewnie nieumyślnie.

Generalnie jednak wszystko jest z psami do opanowania, potrzeba tylko więcej lub mniej pracy (no i więcej lub mniej nakładów tym samym), sam to przechodziłem parę razy.

Sam fakt agresji czasem bywa efektem nie samych nawyków psich, ale złego traktowania - i to znika w momencie dobrego traktowania, gdy po okresie miodowego miesiąca, a później walki o dominację w domu pies godzi się ze swoją rolą i przyzwyczaja do domowego ogniska. To by było dla was najlepsze rozwiązanie ;) 

13 godzin temu, Man_iac napisał:

Wiem, że proste to nie jest, ale jednak nie można wartościować wyżej zdrowia psa, niż człowieka.

Można. Najwyraźniej mało ludzi poznałeś, albo jeszcze mniej psów.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Dean Henderson :) Nie wiem jak on wygląda na starcie w FM19, ale u mnie w FM18 naprawdę się rozwinął do tego stopnia, że go nawet raz czy dwa powołali do reprezentacji Anglii, co nie jest takie oczywiste jak się gra w Celtiku.

W realu ponoć też chłopak z talentem, ostatnio się mówiło, że obserwował go Bayern i Juve.

U mnie ma 30 lat i dopiero zaczął grać regularnie. W Burnley.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

No tak się zachwycilem, że napisałem o jego jednorecznym backhandzie, a on mial przecież swietny obureczny :)

 

A najlepszy jednoreczny backhand bez podziału na płeć miała Justine Henin. Na powtórkach w zwolnionych tempie mogłem fapowac do telewizora na jego widok ;)

 

Ja potem się zachwycałem Hewittem. Obłędny serwis miał, technicznie sztos. No, a potem już zobaczyłem któryś mecz Nadala i to jak potrafił zajechać rywali :wub:

Godzinę temu, Makk napisał:

Cze.

Kolega szramek to chyba kupę kasy na PSG wczoraj postawił, bo lekko niezdrowe posty w lajfie daje ;)

 

Mnie smuci/bawi to że łapie się na teksty Feno, który przecież jest kibicem z typowego Bravo Sport ;)

Odnośnik do komentarza

Pete Sampras team!

 

Smuteczek:

 

Cytat

 

 
 
   
 
vd4aB0GIe9z.png     Ważne zmiany na Twojej stronie
 
   
   
 
Witaj, Adrian!
Patryk Dąbek zaplanował(a) usunięcie strony „FMZone.pl”. Masz 14 dni na przywrócenie tej strony, zanim zostanie nieodwracalnie usunięta.
 
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś administratorem tej strony.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Cd. mojego "szczęścia" z bankami :D Inny teraz (składałem do czterech, jeden odrzucił od razu) nie może przepuścić dziennika budowy. Bo jest pieczątka starostwa mało widoczna, bo robię skan, który jest drukowany, podpisywany i wysyłany do banku. Robiłem skan telefonem przez apke, dwa razy, po pół strony, potem w drukarni robiłem, a teraz już znowu w drukarni, ale z obsluga i wytłumaczeniem o co chodzi, żeby zrobili największy kontrast. No i ja niby widzę wszystko ...zresztą ma każdym było widoczne normalnie :/

Odnośnik do komentarza

Jakie garnki sie teraz kupuje zeby bylo zajebiscie? Chodzi o caly zestaw i zeby nie kosztowaly 1500zl za 4 sztuki. Po dwoch dniach researchu sklaniam sie ku - po prostu - stali szlachetnej, bo zalezy mi na tym, zeby powloka sie nie niszczyla zbyt szybko (garnek za dwie stowy z powloka ceramiczna po roku uzywania jest do wyjebania, a nigdy nie tknalem go metalem). W czym gotuja szanowni forumowicze? @garnczan12, @Patelniak, @WokOnly, @ChujaSeUsmaz - jakies tipy?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Seju napisał:

Jakie garnki sie teraz kupuje zeby bylo zajebiscie? Chodzi o caly zestaw i zeby nie kosztowaly 1500zl za 4 sztuki. Po dwoch dniach researchu sklaniam sie ku - po prostu - stali szlachetnej, bo zalezy mi na tym, zeby powloka sie nie niszczyla zbyt szybko (garnek za dwie stowy z powloka ceramiczna po roku uzywania jest do wyjebania, a nigdy nie tknalem go metalem). W czym gotuja szanowni forumowicze? @garnczan12, @Patelniak, @WokOnly, @ChujaSeUsmaz - jakies tipy?

Ja np gotuję w szarym garnku. 

 

Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...