Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam [mention=1502]wojt3k[/mention] bo też mam cały czas problem z zatokami. Ale wczoraj theraflu przed snem i wstałem nawet całkiem sprawny. Jakbym miał oceniać to mocne 2/10  
Dzień dobry 
Irigasin ze spirytusem ;)

:pozdro600:
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

Petroglyph, byli pracownicy Westwood odpowiedzialnego za serię Command & Conquer, robią grę Conan Unconquered. Cóż za piękna gra słów :D Nawet wspominają naszego Frostpunka w materiale. Fajnie, że nasze gry są mocno rozpoznawalne na świecie. Bardzo mnie to jara i czuję chyba nawet dumę :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zaraz fajrant, ale co się dziś odjebało. 

 

Zadzwonił gościu, że potrzebuje internet mobilny, umówiłem się z nim, podjeżdżam pod adres - wyszedł zza winkla z kolegą, Sebixy 200%. Pierwsza myśl: może chcą mi wpierdolić i zabrać router Alcatela (iks de), ale nie - pełna kultura, dzień dobry, dzień dobry, zapraszamy do nas. Chyba jarali za winklem blanty, ale to w sumie nieważne. Podczas spisywanie umowy coś tam zaczął opowiadać, że kiedyś grał na maszynach, zadłużył się w providentach itd. itp. Generalnie sympatyczny, ale widać było że delikatnie przestrzelony. Wygadał się, że miał kiedyś usługi u nas więc od razu zapaliła mi się lampka, że tu tez mogło być różnie z opłatami, ale nie chciałem tego przy nim sprawdzać żeby tam go jakoś nie urazić.

 

SPisaliśmy papiery, przyjeżdzam do firmy, wrzucam typa na bęben i co? Okazało się, że ma 1400 zł NADPŁATY :_eyes: :crazy: :foto:

 

Nie wiem co się za tym kryje, ale usługi miał do 2013 roku a najświeższa wpłata (950 zł lol) jest z 2017.

  • Lubię! 3
  • Haha 9
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

https://siptv.pl/

 

Wie ktoś czy to jest legitne? Wygląda fajnie.

 

Ogólnie termin IPTV zawiera w sobie opcję legalnie dostarczanej telewizji. W tej postaci jak na tej stronie - raczej nie ;) 

 

Ogólnie zawsze warto sprawdzić zakładkę Kontakt, jeśli nie ma podanego adresu korespondencyjnego, to coś jest na rzeczy.

 

EDIT: a jeśli pytasz, czy to działa - to nie wiem, ale ludzie nie płaciliby miesięcznie hajsu za coś, co nie działa

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Smacznego Pan @Vami

 

Dzisiaj startuje post, więc i ja wystartuję i postaram się ograniczać kawę. Ostatnio znów mnie z tym ponosi bo potrafię walnąć 10 w ciągu dnia. I jedyne co po tym mam, to cierpną mi kończyny (ciężko powiązać to z czymś innym). 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...