Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gabe napisał:

 

Ja już jestem stary, nawet jeden dzień takiego mocniejszego picia jest nie dla mnie. Nawet nie tyle zdrowotnie, bo nadal jestem wielkim chłopem, przez co możliwości mam zazwyczaj nieco większe niż reszta towarzystwa ;) , ale takie poczucie straconego czasu mam  :-k 

 

Ja wolę jakoś bardziej spokojne picie, szklanka piwa albo kieliszek wina.

Ja ma słabą głowę i w ogóle nie powinenem odpalać wrotek :) 

Odnośnik do komentarza
Ja po piciu mocniejszym jeden dzień kaca dwa tygodnie moralniaka także staram się nie dawać AŻ tak bardzo w palnik.
 
Dzień dobry Maryniowicze
Z kim pan pijesz.

:pozdro600: Brudi

Ja teraz maks 3 drinki wieczorem. Trzy piwa potrafią mi bardziej zaszkodzić jak 3 drinki. Człowiek się robi stary i już pić nie może tyle co kiedyś.

Znaczy się, swoje się wypiło.

:pozdro600: Misiek

:pozdro600: Gabe

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chyba więcej i tak bym nie ugrał:

 

Cytat

 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa pismo, dotyczące  nieprawidłowej realizacji usługi, pragniemy na wstępie przeprosić za wszelkie utrudnienia i niedogodności, jakich Państwo doświadczyliście, a które mogą stanowić konsekwencję zaistniałej sytuacji.

Chcielibyśmy jednocześnie zapewnić, iż wszystkie przesyłki przyjmowane przez nas do transportu traktowane są z najwyższą troską i starannością, a sytuacje takie jak wyżej opisana należą do incydentalnych.

Informujemy także, iż w związku z powstałą sytuacją oraz po rozpatrzeniu Państwa roszczeń, przyznane zostało odszkodowanie w wysokości 25,01 zł. Równocześnie nadmieniamy, iż ustalona kwota odszkodowania obejmuje kwotę podstawowej opłaty za doręczenie do godz.12.

Powyższa kwota zostanie przekazana w ciągu 30 dni na Państwa nr rachunku bankowego

 

 

 

BTW. jak komuś pożyczacie hajs to nie tytułujcie go pożyczka jak chcecie brać potem kredyt hipoteczny :D

 

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że ja nie znałem swoich możliwości. Ten weekend był najbardziej alkoholowy chyba od czasów pierwszego roku studiów. Wszystkie trzy wieczory najwyższe obroty, ale dałem radę. I jeszcze dzisiaj wróciłem o 5 nad ranem do siebie, a jak już się obudziłem to... nic. Spodziewałem się, ze będzie gorzej. Czekam tylko na ostateczne rachunki z tych imprez, bo wtedy może zaboleć :P 

 

Jednak to były udane pożegnania na koniec mojej pracy w byłej już firmie :) Teraz trzeba trochę odpocząć.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Muszę przyznać, że ja nie znałem swoich możliwości. Ten weekend był najbardziej alkoholowy chyba od czasów pierwszego roku studiów. Wszystkie trzy wieczory najwyższe obroty, ale dałem radę. I jeszcze dzisiaj wróciłem o 5 nad ranem do siebie, a jak już się obudziłem to... nic. Spodziewałem się, ze będzie gorzej. Czekam tylko na ostateczne rachunki z tych imprez, bo wtedy może zaboleć  
 
Jednak to były udane pożegnania na koniec mojej pracy w byłej już firmie  Teraz trzeba trochę odpocząć.
No to dziabnij piwko
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, beeres napisał:

Muszę przyznać, że ja nie znałem swoich możliwości. Ten weekend był najbardziej alkoholowy chyba od czasów pierwszego roku studiów. Wszystkie trzy wieczory najwyższe obroty, ale dałem radę. I jeszcze dzisiaj wróciłem o 5 nad ranem do siebie, a jak już się obudziłem to... nic. Spodziewałem się, ze będzie gorzej. Czekam tylko na ostateczne rachunki z tych imprez, bo wtedy może zaboleć :P 

 

Jednak to były udane pożegnania na koniec mojej pracy w byłej już firmie :) Teraz trzeba trochę odpocząć.

Łoo, zmieniasz robotę? Dalej ta sama branża, ten sam kraj, tyle samo podróżowania i meczów?

38 minut temu, jmk napisał:

BTW. jak komuś pożyczacie hajs to nie tytułujcie go pożyczka jak chcecie brać potem kredyt hipoteczny :D

  

 

U mnie 90% przelewów to "zwrot" :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Łoo, zmieniasz robotę? Dalej ta sama branża, ten sam kraj, tyle samo podróżowania i meczów?

 

Nie mam pojęcia :) Mam dwa tematy, które robiłem dodatkowo, wiec na pewno nimi się zajmę. 

 

Poza tym, myślę aby zrobić sobie pół roku przerwy i właśnie konkretnie odpocząć. Może na miesiąc/dwa miesiące wyjechać i poznać miejsca, na które nie miałem czasu, gdy byłem tam w celach zawodowych. Chociaż samemu to słabo, a wątpię aby ktoś mógł sobie pozwolić na miesiąc urlopu :P 

Chce tez na dłużej pobyć w domu rodzinnym niż szybkie 2 dni, bo praca...

 

Kilka pomysłów jest, teraz po prostu musze nad nimi sie zastanowić. Na razie odrzuciłem propozycję pracy, którą dostałem pod koniec lutego, ale mamy wrócić do tematu we wrześniu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

Tytułując przelew pamiętajcie, że kiedyś może urzędnik skarbowy tym przelewom przyglądać

No właśnie ja je tak zacząłem tytułować, bo kiedyś gdzieś wyczytałem, że do czegoś takiego się US nie przyczepi. Ale właściwie teraz to nie wiem dlaczego, tak samo podejrzane jak wszystko inne :-k 

Odnośnik do komentarza

Ja pożyczałem od kolegi 100 zł i napisał "pożyczka", dostałem przelew w piątek, zwróciłem we wtorek z tematem "zwrot". No i bank w toku postępowania i analizy mojego konta nakazał napisanie oświadczenia wyjaśniającego czy nie zawierałem żadnych umów cywilnoprawnych pożyczek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...