Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie są, Stocznia z ostatniego praktycznie miejsca weszła do play-off, ale pod koniec sezonu ściągnęli kilku zajebistych graczy z Rosji i jakimś cudem po klęsce w pierwszym meczu podnieśli się i wygrali jeden mecz u siebie i 2 wyjazdowe. Teraz jest stan 3:2 i Tychy ciągle są faworytem, ale gramy dziś u siebie, powinien być rekord frekwencji ok 4,5 tys. ludzi. Wszystko się może zdarzyć.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hidalgoo napisał:

ja mocno liczę na Everton i coś w stylu woleja Jagielki w ostatniej minucie, który w efekcie pozbawi Liverpool mistrzostwa.

Ta, na pewno.

 

Liverpool będzie mistrzem, a Everton im poda na tacy 6 łatwych punktów. Nie widzę tego inaczej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy w rzeczywistości piłkarze są tak samo pojebani jak w FM ;) 

Udało mi się jakimś cudem przedłużyć kontrakt z Lee Ki-Wook (pięć gwiazdek skillu) i wcisnąć w kontrakcie klauzulę 40 milionów funtów. Kosztowało mnie to jakiś gigantyczny bonus i tygodniówkę 125k funtów, co na szkockie warunki jest totalną aberracją. No i po pół roku od tego kontraktu zainteresowała się kolegą Chelsea. I już skamle, że chce odejść, więc mówię:

- Ok, masz klauzulę, jak wpłacą to se pójdziesz

- Ale się boję, że się przestano interesować

i tu mi brakowało opcji

- Chuj mnie to interesuje

Więc powiedziałem coś w stylu:

- Skrajnie nieprofesjonalnie, bla bla

I obrażonko.

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Tak chciałem obserwować co się stanie z Lee :/ To jest chyba najlepszy piłkarz jakiego miałem w swoim zespole. Ma 23 lata i 65 meczów w reprezentacji. Imo jak go kupi Chelsea i będzie tam grał i ktoś upadnie na głowę i go będzie chciał sprzedać, to będzie pierwszym defensorem sprzedanym za 100 miljonów.

U mnie jest wart 23,5M a po sprzedaży do Anglii wartość piłkarzy się potraja :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Tak chciałem obserwować co się stanie z Lee :/ To jest chyba najlepszy piłkarz jakiego miałem w swoim zespole. Ma 23 lata i 65 meczów w reprezentacji. Imo jak go kupi Chelsea i będzie tam grał i ktoś upadnie na głowę i go będzie chciał sprzedać, to będzie pierwszym defensorem sprzedanym za 100 miljonów.

U mnie jest wart 23,5M a po sprzedaży do Anglii wartość piłkarzy się potraja :-k 

Ja sprzedałem Diera za 90 do Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Przecież jest coś takiego, że możesz podać kwotę jaką oczekujesz. Tylko jak będzie za wysoka to się obrazi, frajer.

Ale ja mam z nim kontrakt na 4 lata jeszcze, ma wyjściową 23,5M. RB Lipsk go chciało kupić i dawali za niego 24 xD Jak znam FM, to Chelsea złoży równie kuriozalną ofertę i będę musiał go sprzedać. Już tak puściłem Ampuero do Romy (~25M przy wyjściowej 18 chyba) i teraz w nieaktywnej lidze ma wartość 41,5M :roll: 

Nie ma chuja, ma klauzule, niech płaco. Mi komputer nigdy nie idzie na rękę, zawsze muszę przepłacić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...