Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Stachurskiego - ja mam w sumie taki prywatny podział muzyki na dwie kategorie wynikający z tego, że dobra (wg. moich kryteriów) muzyka absorbuje moją uwagę. Dobrą muzykę lubię włączyć na słuchawkach, jak nie robię nic innego i skupić się na niej (ewentualnie np. na spacerze). A ta gorsza - w tym cały polski pop rock może sobie brzdękać przy pracy i koncentracji mi nie zepsuje. I w tej drugiej roli kilka kawałków Stachurskiego jest całkiem Ok. Całej płyty bym na pewno nie włączył, ale jak jakiś kawałek się pojawi na playliście, albo w radiu to nie budzi chęci przyłączenia. 

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze rozwala lubię słuchać "dobrej muzyki". Ja melomanem nie jestem, nie znam się, słucham co mi pasuje, ale skąd ktoś wie, że te jego wybory to dobra muzyka? :D Dobra to dlatego, kto jej słucha.

 

Podobnie mam z "dobrym aktorstwem" też mi to ciężko ocenić aczkolwiek rozumiem, że to można spokojnie wypunktować. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

also Stachursky to zajebista osoba. od samego początku nie dawał mi odczuć, że jest jakąś gwiazdą i serio jest trochę podjarany muzycznym podziemiem :D nie wiem, czy jeszcze w mainstreamie jest ktoś taki

 

najpierw LSO, teraz Stachursky - spełniam marzenia, lol

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Mnie zawsze rozwala lubię słuchać "dobrej muzyki". Ja melomanem nie jestem, nie znam się, słucham co mi pasuje, ale skąd ktoś wie, że te jego wybory to dobra muzyka? :D Dobra to dlatego, kto jej słucha.

 

Podobnie mam z "dobrym aktorstwem" też mi to ciężko ocenić aczkolwiek rozumiem, że to można spokojnie wypunktować. 

 

Dlatego zaznaczyłem w nawiasie, że dobra wg. moich kryteriów. Czytaj - taka, która mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza

Że Stachurskym było też tak, że 2009 to był absolutny strzał znikąd. Nikt się czegoś takiego nie spodziewał, a przecież co dopiero Stachursky był już w mainstreamie z bardziej popowym repertuarem, a tu nagle taki strzał. To jedna z najbardziej wyjątkowych płyt jakie wyszły na polskim rynku muzycznym, to "post"-muzyczny album. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@kuab martwią mnie te relacje jeśli chodzi o same odczucia co do miasta :-k Bo jednak jakbym miał spędzić czy to w Kuala Lumpur czy w Penang tydzień z dwójką małych bachorów, to nie mógłbym się skupić tylko na chodzeniu na żarcie, tylko wypadałoby znaleźć jakieś tereny zielone czy coś :-k A upał w betonowym mieście to już w ogóle masakra się robi. Ale chyba w granicach ok. 1.5h lotu od Singapuru, to nie ma nic innego cywilizowanego i sensownego dla rodziny z niemowlakami :-k 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

@kuab martwią mnie te relacje jeśli chodzi o same odczucia co do miasta :-k Bo jednak jakbym miał spędzić czy to w Kuala Lumpur czy w Penang tydzień z dwójką małych bachorów, to nie mógłbym się skupić tylko na chodzeniu na żarcie, tylko wypadałoby znaleźć jakieś tereny zielone czy coś :-k A upał w betonowym mieście to już w ogóle masakra się robi. Ale chyba w granicach ok. 1.5h lotu od Singapuru, to nie ma nic innego cywilizowanego i sensownego dla rodziny z niemowlakami :-k 

uuu moment autorefleksji? :kekeke:;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...