Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, krzysfiol said:

W ogóle powinni ze mną zrobić reklamę:

 

ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRICK

LUFTHANSA GO NIENAWIDZI

 

Chciałem kupić bilety powrotne do Polski. Mam lufthansę z Pampeluny przez Frankfurt. No to wchodzę na skyscannera. W jedną stronę bilet 1200 złotych, więc o jakieś 900 za dużo xD myślę sobie: kupię od razu powrotny na wrzesień. Cena w dwie strony: 1400 złotych, czyli ciągle zbyt drogo. Później mnie olśniło. Znalazłem najtańsze połączenie z Pamplony do Gdańska i z powrotem i kupiłem bilety za 500 złotych xD Po prostu nie polecę jednym samolotem :D 

 

i lecę sobie normalnie 19 maja do Gdańska, a później bodajże 25 samolot z Polski będzie uboższy o jednego pasażera ;) 

Nie wiem czy dobrze Cię skumalem ale jak masz bilet z przesiadka i nie polecisz na pierwszym odcinku to jest wysokie prawdopodobieństwo że ja drugi odcinek je zostaniesz wpuszczony do samolotu. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, z0nk napisał:
4 minuty temu, Pulek napisał:

no dobra, kto zada te pytanie koledze?

Jeżeli to co zwykle - nie :keke:

no to przynajmniej jedna wątpliwość świata rozwiązana. jak tak dobrze Ci idzie, to może coś z drugą... był zamach na WTC czy to ustawiona akcja?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szramek napisał:

Nie wiem czy dobrze Cię skumalem ale jak masz bilet z przesiadka i nie polecisz na pierwszym odcinku to jest wysokie prawdopodobieństwo że ja drugi odcinek je zostaniesz wpuszczony do samolotu. 

 

Nie, mam dwa loty. Jeden z Pampeluny do Gdańska, którym polecę, a drugi z Gdańska do Pampeluny, na który się spóźnię.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Jak na Ciebie patrzyła, to wydawałeś jej się szczupły czy wysoki? :keke: Czy może oba jednocześnie? ;) 

Zakładam, że to nawiązuje do linka, którego dałeś, a którego nie bardzo jak mam teraz obejrzeć :(

 

2 minuty temu, Pulek napisał:

no to przynajmniej jedna wątpliwość świata rozwiązana. jak tak dobrze Ci idzie, to może coś z drugą... był zamach na WTC czy to ustawiona akcja?

poproszę koło ratunkowe - pytanie do publiczności

Odnośnik do komentarza
Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy T
jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 
 
[mention=5218]Keith Flint[/mention], [mention=5051]kuab[/mention], [mention=239]meyde[/mention] ktokolwiek?  
Aż muszę sprawdzić, bo w sobotę był ich koncert w Lublinie i trzech ziomkow z pracy mówiło że spoko.
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, z0nk napisał:

To jeszcze nie byłoby takie złe. Gdy chodziłem z Chinką ta odczytała tatuaż jednej z moich koleżanek, który miał być jej imieniem. Gosia dostała znaki, które brzmią jak Małgorzata i jej imię gdy już się przeczytało to były to dwa nazwiska znaczące chyba jakąś broń, kurz i potem styl i krzesło :keke: 

Ktoś tu potajemnie ogląda Weronikę Truszczyńską na YT ;)

Odnośnik do komentarza

Nope, ją znam po prostu. Na jednej z imprez właśnie ją poznałem jak jeszcze mieszkała w Polsce (nie jestem pewien ale z 6 lat temu? 5? Matematyka trudna jest. Z polskiego YT oglądam tylko ulubieńca Feanora - historia bez cenzury i GF Darwin :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Man_iac napisał:

To kto wie, czy też nie moja znajoma jak się interesuje shibari, bo mimo wszystko to dość wąskie grono :D Pewnie wiedziałbym o knajpie gdyby to był ktoś z bliskich znajomych, ale jak to na zasadzie kilku rozmów przy okazji jakichś zlotów, czy innych spotkań to raczej na tematy służbowe się nie schodzi.

No wiązanie robił Blacha Piotr, czy ona lubi te klimaty to nie wiem, nie poznaliśmy się tak dobrze. Chociaż tydzień po poznaniu mnie okazało się, że jest w ciąży :ninja: 

 

25 minut temu, ajerkoniak napisał:

Poważka? Absolutny top w Polsce

Wiedziałem, że w Warszawie wygrywa wszystkie rankingi Ramenów, ale fajnie, że już poszło na całą Polskę. Śledziłem ich jak dopiero zaczynali, szybko i ładnie się rozwinęło.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Czyli byłem blisko ;)  Wydawała mi się zbyt podobna historia do tej co kiedyś u niej słyszałem.

Studiowała w Poznaniu, a że sporo z Chińczykami i podobnymi im się widywałem to i trochę studentów sinologii się poznawało. Chociaż prawda jest taka, że nawet nie wiem czy ona studiowała sinologię :keke: Może robiła film o tatuażach więc to mnie nie zdziwi.

 

Szybkie pytanie do @schizzm i innych rogalowych fanów: enter the gungeon czy crypt of necrodancer. Kumpel chce mi oddać kod, a drugi dać komuś tam i mam se wybrać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...