Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Word! Milion śmierci byłoby za mało dla tego zdrajcy! :/ Chcę tworzyć cholerny spr, a ten pisze mi o jakimś błędzie. Włączam naprawianie w panelu sterowania, które "nie powinno trwać długo, dziękujemy za cierpliwość". Mieli już 20 minut, praca nietknięta a ja nie mam nikogo do zabicia pod ręką.

 

Bogu dzięki za słuchawki, bo tego, jak wrzeszczy mi teraz Amon Amarth nie wytrzymałoby pół mojej ulicy. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Feanor napisał:

Word! Milion śmierci byłoby za mało dla tego zdrajcy! :/ Chcę tworzyć cholerny spr, a ten pisze mi o jakimś błędzie. Włączam naprawianie w panelu sterowania, które "nie powinno trwać długo, dziękujemy za cierpliwość". Mieli już 20 minut, praca nietknięta a ja nie mam nikogo do zabicia pod ręką.

 

Ale że co? :-k 

Odnośnik do komentarza

Dokumenty wordowe witają mnie komunikatem o błędzie. Jak go zignoruję, to po około minucie... znikają. No to odpaliłem opcję "napraw" którą ktoś zasugerował na microsoftowej stronie. No i naprawia. Już chyba prawie od godziny. Tracę nadzieję, chcę mordu, chcę umrzeć, chcę zrobić coś, by nie było jutra. Frustracja level Olympus Mons.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Dokumenty wordowe witają mnie komunikatem o błędzie. Jak go zignoruję, to po około minucie... znikają. No to odpaliłem opcję "napraw" którą ktoś zasugerował na microsoftowej stronie. No i naprawia. Już chyba prawie od godziny. Tracę nadzieję, chcę mordu, chcę umrzeć, chcę zrobić coś, by nie było jutra. Frustracja level Olympus Mons.

 

Już jest jutro

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Dokumenty wordowe witają mnie komunikatem o błędzie. Jak go zignoruję, to po około minucie... znikają. No to odpaliłem opcję "napraw" którą ktoś zasugerował na microsoftowej stronie. No i naprawia. Już chyba prawie od godziny. Tracę nadzieję, chcę mordu, chcę umrzeć, chcę zrobić coś, by nie było jutra. Frustracja level Olympus Mons.

 

Nie chcę wyjść na przemądrzałego, ale próbowałeś wyłączyć i włączyć ? :keke: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 21:52, kolek23 napisał:

 

Ueh. No to ich pierdol :keke:

 

U nas, jak to w UK. Nic nie mówią, oceniają, komentują za plecami, czasami jakieś passive agressive :kekeke:

Irlandczycy sa Brytyjczykami lite pod tym wzgledem na szczescie, chociaz u mnie akurat plotkarzy nie brakuje.

 

Jutro wylatuje do Singapuru  i oprocz zabukowanych hoteli nie przygotowalem NIC na wyjazd, taki byl zapierdol w robocie :keke: 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Brudinho napisał:

 

Nie chcę wyjść na przemądrzałego, ale próbowałeś wyłączyć i włączyć ? :keke: 

 

Pierwsza rzecz jaką zawsze robię. Ona obejmuje jakieś 80% mojego know-how :)

 

49 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Już jest jutro

 

Nic mi nie wychodzi.

 

Chociaż wyszła mi kradzież laptopu małżonki, właśnie zadaję na nim coup de grace moim uczniom pytaniem o Justyniana Wielkiego i drukuję (a na moim lapku zapewne nadal Office dziękuje mi za cierpliwość).

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Kamtek said:

To już koniec afery lustracyjnej czy ktoś wreszcie wyniesie jakieś konkretne teczki z archiwum? Swoją drogą, o okolicznościach początków przejmowania władzy nad forum przez Mr. I kiedyś napiszę książkę, a na koniec zrobimy ekranizację. Będę bogaaaaatyyyyy!

 

Jakieś darmowe próbki przed zakupem może? :keke:

 

Pozdrowienia dla Go Edinburgh ;) @Reaper

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

Feanor, spróbuj: winword /safe  (start, uruchim), a naprawianie z panelu sterowania robiłeś? Jak masz klucz to odinstaluj i od nowa, jak nie masz to najpierw ściągnij WinKey Findera ;)

 

Mam legalnego subskrypcyjnego, więc chyba nie będzie problemu z odinstalowaniem i reinstalowaniem. Właśnie naprawianie z panelu robiłem i mieliło mi dwie godziny, po czym uśpiłem komputer :) jeszcze dziś spróbuję, bo tam dwie opcje naprawy były. 

Odnośnik do komentarza

Cze. Dobry dzień dla Was. Dziś szybko strzeli ten Piąteczek :keke:

 

https://mrgugu.com/pl/men/clothing-2/hot-prices-2/anonymous-sweater chyba dziś zamówię :-k obniżka ceny jest. Tylko się zastanawiam nad rozmiarem, chyba trzeba będzie XXL.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...