Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, lad napisał:

Jak mnie wkurwiają ci napastnicy w FM 19. No do szału chuja mnie to doprowadza, Dolberg 6 meczów i 1 gol, z karnego. W poprzednim sezonie 3 moich napastników strzeliło łącznie 8 goli. CO TO KURWA MA BYĆ?

 

Chujowa taktyka? :-k 

Odnośnik do komentarza

Jakoś ja to już w FM 18 zauważyłem, że napastnik w roli strzelca się nie sprawdza - chyba, że w 4-4-2. Natomiast w roli asystentów napastnicy wymiatają. Może to kwestia taktyki, że nie umiem zrobić takiej z bramkostrzelnym napastnikiem, a może taki urok gry. U mnie ofensywny pomocnik i skrzydłowy napierdalają po 40 bramek na sezon, a napastnik jest królem asyst. 

Odnośnik do komentarza

O rany, dawny kolega z liceum się wkręcił w MLM i po dziesięciu latach się odezwał, aby się spotkać i pogadać. Życzę mu tych sum, o których mi opowiadał przez facebooka, ale cieszę się, że zapytałem od razu o co chodzi i zaoszczędziłem nam trochę czasu :_confused:

  • Lubię! 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, beeres napisał:

O rany, dawny kolega z liceum się wkręcił w MLM i po dziesięciu latach się odezwał, aby się spotkać i pogadać. Życzę mu tych sum, o których mi opowiadał przez facebooka, ale cieszę się, że zapytałem od razu o co chodzi i zaoszczędziłem nam trochę czasu :_confused:

 

Miałem identyczną sytuację z 15 lat temu z kumplem z podstawówki. Tyle że wtedy nie było Facebooka i spotkaliśmy się osobiście.

Odnośnik do komentarza

U mnie też w FM 18 napastnicy bez szału. Nierówno grają, ale to polska liga więc tuzów jakichś też nie mam.

 

A co do wspomnień z celebrytami to już tu kiedyś pisałem, że oddawałem mocz obok profesora Filipiaka, a w listopadzie  podał mi rękę Balcerowicz. Ale nie powiedziałem mu, że musi odejść więc się nie ma czym chwalić.

 

A poza tym to fanpejdż NIE na FB jest zajebisty

 

 

 

 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja z kontaktów ze znanymi osobami to grałem w piłkę z Jackiem Krzynówkiem na orliku, Sławomir Majak był prawie moim sąsiadem, a ja podbijałem do jego córki :keke:, z Jerzym Brzęczkiem widywałem się wielokrotnie kiedy był szefem mojego kumpla w Opolu, posłanka PiSu Milczanowska odwoziła mnie kiedyś najebanego do domu (piłem z jej synem), z Beatą Tadlą zdarzyło mi się mijać na uniwersyteckich korytarzach (na każde dzień dobry odpowiadała z uśmiechem co szanuje), z Jurkiem Dudkiem udało mi się porozmawiać kiedyś po benefisie Krzynówka, z Sebastianem Świderskim udało mi się pogadać w szpitalu, gdy miał konsultacje na oddziale u ojca. Gadałem też kiedyś z Łowcami.B, Mariusz Kałamaga to kawał chuja i nawet koledzy z kabaretu mówili by nie zwracać na niego uwagi. Widzieć, widziałem wielu, ale tak żeby porozmawiać to chyba tyle. :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...