Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, SZk napisał:

Kominek to taki bloger, co zmienil nick.

 

@Meler - chyba pan FYM skasowal nasze komentki pod Heavy Trip...

Jaki Heavy Trip?

 

A Kominek bloger to esencja chujozy blogosfery. Gorsze jest tylko Pokolenie IKEA - choć w sumie to jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Jaki Heavy Trip?

 

A Kominek bloger to esencja chujozy blogosfery. Gorsze jest tylko Pokolenie IKEA - choć w sumie to jedno i to samo.

No kilknal zainteresowanie bialostocka premiera filmu "Heavy Trip" (nagroda publicznosci na festwialu warszawskim w pazdzierniku, komedia o fikcyjnej finskiej grupie metalowej w trasie), Meler zapytal pod tym, czy ma na bilet, a ja napisalem, ze wyglada na film o podrozy na zlot.

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SZk napisał:

No kilknal zainteresowanie bialostocka premiera filmu "Heavy Trip" (nagroda publicznosci na festwialu warszawskim w pazdzierniku, komedia o fikcyjnej finskiej grupie metalowej w trasie), Meler zapytal pod tym, czy ma na bilet, a ja napisalem, ze wyglada na film o podrozy na zlot.

 

Kurde zaczynam żałować, że go zablokowałem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

Wspólnym mianownikiem jednego i drugiego (PI i K) jest mizoginia i kult "facet powinien".

PI to jest jak blog Parovy z ta roznica, ze pisze go spelniony finansowo korpoludek w permanentnym kryzysie wieku sredniego, a nie junior copywriter z jednej z tysiecy firemek marketingowych. Tematycznie oba to harlequiny sprzedajace wizje iluzorycznego chwilowego leczenia weltschmerzu bezsensownym przypadkowym seksem, z podkreslaniem atawistycznych pobudek, pierwotnych instynktow, oczywiscie przy wymienianiu jako rekwizytow produktow najdrozszych marek.

 

Natomiast Kominek to jest koniunkturalista, palujacy sie soba jako sprytnym biznesmenem, pionierem blogosfery, uzurpujacy sobie prawo do moralizowania, jednoznacznych ocen i pozerskiego cynizmu.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Meler napisał:

Szokujące :)

Ja pisałem żeby zaoferować pożyczkę - 16zł na bilet +1zł żeby było okrągłe 125 zł 

 

Bo to informatyk okrągłe byłoby 128;)

29 minut temu, lad napisał:

gZjgylL.png

 

Polityk na poziomie xd

 

To tylko pacyna :p

Odnośnik do komentarza

Nie no to troche wynik tego, ze tydzien temu bylem z dziecmi u tesciow, zeby zona odpoczela, i w ten weekend miala byc wymiana, ale sie starsza przeziebila i siedzi ekipa w domu, a ja tu juz od tygodnia snulem plany o weekendzie bez dzieci, stad jak one sie nie ruszaja, to coz mi pozostaje :).

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...