Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Gabe napisał:

Mi ręce nie zmarzły, ale za to zamarzł centralny/zamki w samochodzie i zostawiłem na parkingu niezamknięty :/ Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy w nim grzebać.

 

Spoko, ja kiedyś zostawiłem Corsę pod blokiem otwarta przez cały weekend i nic się nie wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ja zapomniałem, że mam automatycznie składane lusterka i się spinałem na tym mrozie, ale było git. Trza kupić odmrażacz na wszelki wypadek :-k

 

Też się dzisiaj zastanawiałem jak to będzie, ale też nie miałem problemu. Z kolei szyby nie mogłem otworzyć, ale to już jak dojeżdżałem do pracy, myślałem, że się zdążył nagrzać :-k 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Misiek napisał:

 

Też się dzisiaj zastanawiałem jak to będzie, ale też nie miałem problemu. Z kolei szyby nie mogłem otworzyć, ale to już jak dojeżdżałem do pracy, myślałem, że się zdążył nagrzać :-k 

 

Ja oczami wyobraźni widziałem jak mi pęka ten silniczek albo plastik co najmniej ;)
 

Dzisiaj rano -11, teraz -7, ale pięknie słońce nakurwia, idealnie na spacer z psem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ja oczami wyobraźni widziałem jak mi pęka ten silniczek albo plastik co najmniej ;)

 

Też miałem schizę... Zastanawiam się, czy nie przeprogramować zamykania auta, żeby się nie składały teraz :-k Albo użyć zapasowego kluczyka, tam mam akurat niezaprogramowane składanie...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pamietam jak zimą zamarzło mi coś w zamku od strony kierowcy i od zewnątrz ani od środka się nie dało otworzyć drzwi, szyba oczywiście na prund (co za durny, zbędny bajer dla ułomnych :) mnie irytuje zimą i latem też, jak trzeba kluczyk przekręcać) a tu kontrola trzeźwości , więc gramoliłem się od strony pasażera :)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jmk napisał:

Wszyscy jacy zapracowani ;)

 

 

No niestety dość szybko sobie przypomniałem czym ja właściwie zajmuję się w pracy. Myślałem że po dwóch tygodniach przerwy zrobię sobie taki trzydniowy bufor przypominania, ale niestety minister sobie wymyślił deadlajn do 15 i nie bardzo mogę ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...