Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, BartuS napisał:

ale co jest chujowego w tym? ja moglem sobie wziac urlop bez problemu ale w zasadzie nie lubie brac urlopu tylko po to zeby w domu siedziec i dupe plaszczyc :-k 

Też nie widzę w tym nic chujowego. Pracujemy do 13-14, 80% ludzi nie ma w pracy, więc można na spokojnie uporządkować sobie swoje rzeczy, o 14 zawijasz do chaty i wszystko bajka.

Odnośnik do komentarza

Wigilia była dla mnie od dzieciaka jednym z najważniejszych dni w roku. Dniem szczególnym. Ale w tym roku mam jej znaczną część spędzić w pracy, bo dyrekcja uległa grupie malkontentów, którzy uznali, że odpracowanie tego dnia w jedną z sobót grudnia nie wchodzi w grę, po czym w najbliższy poniedziałek będą chorzy / będą mieli chore dzieci / oszczeni im się suka / zaatakuje ich choinka...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja od kilku lat zawsze pracuję w Wigilię (tylko oczywiście home office). Zawsze się umawiam z ziomkiem z pracy (bo przynajmniej jeden z nas musi pracować), że on sobie bierze wolne tydzień przed świętami i Wigilię, a ja między świętami i po nowym roku. Dlatego w pon sobie popracuję pewnie 7-14 i potem wolne do 7.01 :) 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w kinie od wielu miesiecy, a tu odpala sie film na 3/4 ekranu i bez napisow :D po 10 min filmu poszedlem do obslugi to zglosic, a po kolejnych 10 min zatrzymali film i teraz od 10 min probuja go wlaczyc na nowo :D czegos takiego jeszcze w kinie nie mialem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Pierwszy raz w kinie od wielu miesiecy, a tu odpala sie film na 3/4 ekranu i bez napisow :D po 10 min filmu poszedlem do obslugi to zglosic, a po kolejnych 10 min zatrzymali film i teraz od 10 min probuja go wlaczyc na nowo :D czegos takiego jeszcze w kinie nie mialem

lol, co to za kino? 

Odnośnik do komentarza

Jak oglądam czasem polska TV i ten zalew reklam różnych „leków” i „wyrobów medycznych”, to jestem za tym, żeby zrobić jak w Ameryce. W czasie reklamy leku musza wymienić efekty uboczne. I czar pryska, reklam leków tez niewiele. Przynajmniej w kilkunastu blokach reklamowych jakie są podczas meczu NFL. Jedyne leki jakich reklamy sobie przypominam to na rzucenie palenia (można dostać wylewu ;) ), na chory pęcherz (nie pamietam co tam jest) i jakiś preparat wspomagający leczenie cukrzycy (może wzmagać stany depresyjne i powodować myśli samobójcze).

Za to maja od zajebania reklam fastfoodow. 

Wiec albo sie nie reklamuje leków, albo maja w chuj dobre pozycjonowanie i w czasie sportu piwo, fastfoody i samochody a nie maści na hemoroidy czy swędzenie pochwy jak u nas w tv.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciul tam z reklamami leków, gorzej jak któryś reklamodawca się usra i jedną reklamę widać w jednym bloku 2 razy. I jest w każdym bloku reklamowym przez cały miesiąc. Wcześniej była ta wyjąca muza, która mediaexpert reklamowała (?), teraz jest "to mój chłopak Brody" (która pokazuje dzieciom, że chuja a nie święty mikołaj przynosi prezenty) :)

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej denerwują reklamy z lekarzami, bo budują przeświadczenie, ze to jest normalne, ze lekarz ma w swoim gabinecie lek konkretnej firmy i nie ma w tym nic zdrożnego. 

@T-m Mnie ciekawi po co Brody’emu chujowy telefon w chujowym oranż ;)  No i reklamy T-Mobile z tym dzieciakiem co dostaje telefon i zastawia pułapkę na rozwiedzionych (?) rodziców, ja jebe co za szajs.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...