Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Leonardo po odpadnięciu Milanu z LE: "Za każdym razem, gdy atakowaliśmy, słyszałem dziwny hałas. Nie wiem czy był to flet, wuwuzela, czy coś podobnego, ale na pewno nie było fair, że zawodnicy mojej drużyny byli rozpraszani tym dźwiękiem. Sędzia powinien na chwilę przerwać grę i zainterweniować w tej sytuacji"

 

Znamy prawdziwy powód :D

 

Odnośnik do komentarza

Zachowanie kibiców to było kuriozum, ale jadąc do Grecji tego się należy spodziewać.

To, czego się nie należało spodziewać, to ostre dymanko ze strony sędziego, który postanowił przypilnować wyniku. Szkoda, że kolejny zarząd nie ma jaj upominać się o te sprawy, bo nawet w obliczu sporu z UEFA w przedmiocie FFP należy im jasno komunikować niezadowolenie z postawy sędziów, przez których kolejny raz z rzędu odpada się z LE.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

Ja tam śmiechłem :D Bo zakładam, że ktoś tego nie pisał na poważnie :> 

To jest Jacek Wilk, on zaprasza do Polski nazistow na debaty i ogolnie ma nie po kolei pod kopula, wiec to jest jak najbardziej na powaznie.

 

Jak to jest, ze wszyscy sie uwzieli na Milan i Barce, na dodatek to sa dwa kluby Brudiego :kekeke:

 

I tak swoja droga, to chyba wszyscy Ukraincy juz wyemigrowali z Polski i nie jezdza na uberze. Ostatni raz w PL jechalem z kolesiem z Kirgistanu, a teraz z Uzbekistanu, ktory od miesiaca jest w Polsce ;)

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Reaper napisał:

To jest Jacek Wilk, on zaprasza do Polski nazistow na debaty i ogolnie ma nie po kolei pod kopula, wiec to jest jak najbardziej na powaznie.

 

Jak to jest, ze wszyscy sie uwzieli na Milan i Barce, na dodatek to sa dwa kluby Brudiego :kekeke:

 

I tak swoja droga, to chyba wszyscy Ukraincy juz wyemigrowali z Polski i nie jezdza na uberze. Ostatni raz w PL jechalem z kolesiem z Kirgistanu, a teraz z Uzbekistanu, ktory od miesiaca jest w Polsce ;)

 

Jak to jest, że kibicujesz klubom, które dziwnym trafem w swojej historii skorzystały na tym, że były klubami ze stolicy jeden wojskowy więc podpierdalał najlepszych zawodników a drugi reżimowy, więc Franko robił co chciał, zresztą historie powinieneś znać ;) Ale rozumiem skąd Twoje wypaczone pojęcie sprawiedliwości ;) 

 

A problemy Milanu zaczęły się od tego momentu....niestety:

nuovo.archivio.foto.goal.fantasma.muntar

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, me_who napisał:

A mnie ciekawi o co chodzi z tymi wielkimi literami w tym "memie" :-k

 

A dla mnie pisanie "sex" przez "x" ma coś w sobie z nastolatka, który się nauczył nowego słowa, jest nim zafascynowany i je powtarza na każdym kroku, bo to taki zakazany owoc. A szczególnie w wyrazach pochodnych, typu  "sexualny" albo "sexowny".

 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...