Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie zaglądam na żadnego GOGa, od tego jak skończyłem we wrześniu Xenonauts to chyba właściwie w nic tak na serio nie grałem. Próbowałem tylko w Pillars of Eternity, ale mnie odrzuciło jak doszedłem do pierwszego miasta, bo mnie wcale nie wciągnęło...

 

A jeszcze kupiłem ten remake Jagged Alliance i nawet jeszcze nie uruchomiłem. :-k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, BartuS napisał:

 

hmm ale to na pobyt czy prace? :-k 

Tych narzędzi jest parę, najczęściej jednak Ukraińcy po 6 miesiącach na oświadczeniu pozyskują wizę i występują o zezwolenie na pracę. Tu masz to szerzej wyjaśnione: https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/biuletyn-prawo-pracy-i-hr/2017/praca-ukraincow-w-polsce-po-pierwszych-6-miesiacach

Generalnie można dostać od tej tematyki zawrotu głowy, bo opcji do wyboru i wzajemnych relacji różnych opcji jest od cholery i trochę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Tych narzędzi jest parę, najczęściej jednak Ukraińcy po 6 miesiącach na oświadczeniu pozyskują wizę i występują o zezwolenie na pracę. Tu masz to szerzej wyjaśnione: https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/biuletyn-prawo-pracy-i-hr/2017/praca-ukraincow-w-polsce-po-pierwszych-6-miesiacach

Generalnie można dostać od tej tematyki zawrotu głowy, bo opcji do wyboru i wzajemnych relacji różnych opcji jest od cholery i trochę.

Polecam książkę tego forumowicza:

327487giga.jpg

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

Ja nawet nie zaglądam na żadnego GOGa, od tego jak skończyłem we wrześniu Xenonauts to chyba właściwie w nic tak na serio nie grałem. Próbowałem tylko w Pillars of Eternity, ale mnie odrzuciło jak doszedłem do pierwszego miasta, bo mnie wcale nie wciągnęło...

 

A jeszcze kupiłem ten remake Jagged Alliance i nawet jeszcze nie uruchomiłem. :-k 

 

Cały czas się zbieram, żeby w Xenonauts zagrać i zebrać się nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gacek napisał:

Tych narzędzi jest parę, najczęściej jednak Ukraińcy po 6 miesiącach na oświadczeniu pozyskują wizę i występują o zezwolenie na pracę. Tu masz to szerzej wyjaśnione: https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/biuletyn-prawo-pracy-i-hr/2017/praca-ukraincow-w-polsce-po-pierwszych-6-miesiacach

Generalnie można dostać od tej tematyki zawrotu głowy, bo opcji do wyboru i wzajemnych relacji różnych opcji jest od cholery i trochę.

 

ah, rozminelismy sie, ja o tych pozwoleniach pisalem do jmk i tematu Berlina :) 

 

o Ukraincach to tak, zgadzam sie

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

Opierdolę sobie zaraz kaszankę z cebulką z piekarnika z ostrą musztardą rosyjską, jest plan!

Ooo, a do tego chlebek domowej roboty <3 

 

Ja zaraz będę wracał do domu i też się motam czy zjeść Ziemniaki z kaszanką czy może ziemniaki z wątróbką <3 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...