Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jestem w grupie połowa życia na forum ;). Za to w przyszłym roku będziemy mieli pierwsze osiemnastki, moja już tylko za 13 miesięcy ;)

 

:lol: - nie ma to jak się pomylić w kwestii własnego wieku, nie wiem co mi się ubzdurało, że mam jeszcze 32 lata :kekeke:. No ale pomyłka niewielka, w styczniu będzie już "połówka" ;)  

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Dzięki @jmk za podrzucenie Mahdiemu linka do Maryni, ciska się śmiesznie teraz w PW :keke: i jeszcze tak bardzo iconowe teksty o udostępnianiu "prywatnej korespondencji" :rotfl: 

Oo, widzę, że zaraz pojawią się nowe wpisy w temacie "Icon i przyjaciele" :keke:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Misiek napisał:

Na dwa fronty z Mahdim? :)

 

Że widząc jakim Mahdi jest człowiekiem (Niezdolność do porażek, własna wyimaginowana rzeczywistość, megalomania, Problem z prawidłową oceną rzeczywistości) daje mu linka do rozmów z których w sumie "obraźliwość" dałem tylko ja :roll: (No i Meler :keke: ) @Reaper luźno zacytował coś co dotyczy całego forum a on przekuje to w atak POLSKIEJ SCENY NA JEGO DOSKONAŁE DZIEŁO BO KIERUJE NAMI ZAZDROŚĆ ŻE PRZEZ 18 LAT ISTNIENIA FORUM NIKT NIE WPADŁ NA POMYSŁ STWORZENIA KONKURSU TAKIEGO JAK JEGO MISTRZOSTWA :roll: Kurwa przerabiam to od paru lat :keke: Ciągle śmieszy ale i martwi. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

Że widząc jakim Mahdi jest człowiekiem (Niezdolność do porażek, własna wyimaginowana rzeczywistość, megalomania, Problem z prawidłową oceną rzeczywistości) daje mu linka do rozmów z których w sumie "obraźliwość" dałem tylko ja :roll: (No i Meler :keke: ) @Reaper luźno zacytował coś co dotyczy całego forum a on przekuje to w atak POLSKIEJ SCENY NA JEGO DOSKONAŁE DZIEŁO BO KIERUJE NAMI ZAZDROŚĆ ŻE PRZEZ 18 LAT ISTNIENIA FORUM NIKT NIE WPADŁ NA POMYSŁ STWORZENIA KONKURSU TAKIEGO JAK JEGO MISTRZOSTWA :roll: Kurwa przerabiam to od paru lat :keke: Ciągle śmieszy ale i martwi. 

A jebać go, popluje się trochę i tyle. Grunt to nie karmić trola. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

Aż zdziwko, że jeszcze nie ma artykułu na MFM o plujących w twarz i wbijających nóż w plecy niepoważnych ludziach zazdroszczących sukcesów Ojca Założyciela, Pierwszego Jego Imienia, Wielkiego Organizatora i Prezesa Rady Sponsorów.

 

Daj mu chwile. Pewnie zbiera materiał :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...