Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Keith, a gdybyś miał uczulenie na chleb - jadłeś go całe życie, ale dopiero teraz wyszło, że to on Ci szkodził i albo męczysz się dalej do końca życia albo odstawiasz chleb, chociaż go lubisz i jesteś bardzo przyzwyczajony do kromki chleba, to co robisz? :)

 

 

Odnośnik do komentarza

inna sprawa, że ja potrafiłem od czasu do czasu zapuścic sobie jakas Reni Jusis, czy jakis synthwave. A co do mroku w muzyce o czym gabe mowi, nie wiem czy coldwave nie byłby czymś takim pomiędzy (a lubię bardzo), ale to sam musze siebie obserwować i w konsultacji z lekarzem decydować czego mogesluchac, a czego tak poki co średnio.

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

Keith, a gdybyś miał uczulenie na chleb - jadłeś go całe życie, ale dopiero teraz wyszło, że to on Ci szkodził i albo męczysz się dalej do końca życia albo odstawiasz chleb, chociaż go lubisz i jesteś bardzo przyzwyczajony do kromki chleba, to co robisz? :)

 

 

 

Do skibki chleba, Keith raczej do skibki (jako i ja). 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Keith, a gdybyś miał uczulenie na chleb - jadłeś go całe życie, ale dopiero teraz wyszło, że to on Ci szkodził i albo męczysz się dalej do końca życia albo odstawiasz chleb, chociaż go lubisz i jesteś bardzo przyzwyczajony do kromki chleba, to co robisz? :)

 

 

nie wiem, na szczescie chleb średnio lubię, chyba że taki prosto z pieca, przez moją mamę upieczony.
no i Feanor ma racje, jestem z Wielkopolski u nas są skibki

Odnośnik do komentarza

Powodzenia Keith, trzymamy kciuki za wyjście z tego :) Najtrudniejszy krok masz naprawdę za sobą. Jakieś prochy Ci przepisał? Bo taka dobra rada, że te prochy działają na początku jeszcze bardziej dołująco, więc pierwsze dni może być nawet cięższe niż wcześniej, ale później powinny pomóc. Nie wiem czy wszystkie tak mają, to informacja z drugiej ręki.

 

Posłuchaj sobie K-popu, mówiłeś że lubisz, albo ja ze swojej strony bardzo polecam nowy Kamp! :) 

 

A skibki chleba to sobie możecie gwiazdorowi dać :roll: Na dziwne regionalizmy niestety leczenie psychiatryczne nie pomoże :kekeke: 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Czytam właśnie odpowiedź Feanora o Gyzzburnie i moi rodzice mają takiego znajomego, który jest przezajebistym kolesiem, pomocny i kochany człowiek, a dodatkowo z tak kozackim poczuciem humoru, że każda rozmowa z nim to uśmiech nie schodzi z buzi. Niestety, musiałem ukryć jego całą aktywność w social mediach, bo jest tak ciężkim pisiorem, że nie da się tego czytać. Moi rodzice też mają z nim i jego żoną niepisaną i niewypowiedzianą umowę nieporuszania tematów politycznych, ale chyba była jakaś spina między nimi z rok temu, gdy weszli na temat tego, dlaczego mój tata został skierowany na emeryturę. Na szczęście stosunki się już poprawiły, ale jak to pewien żart mówi "niesmak pozostaje" :/ 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Powodzenia Keith, trzymamy kciuki za wyjście z tego :) Najtrudniejszy krok masz naprawdę za sobą. Jakieś prochy Ci przepisał? Bo taka dobra rada, że te prochy działają na początku jeszcze bardziej dołująco, więc pierwsze dni może być nawet cięższe niż wcześniej, ale później powinny pomóc. Nie wiem czy wszystkie tak mają, to informacja z drugiej ręki.

 

Posłuchaj sobie K-popu, mówiłeś że lubisz, albo ja ze swojej strony bardzo polecam nowy Kamp! :) 

 

A skibki chleba to sobie możecie gwiazdorowi dać :roll: Na dziwne regionalizmy niestety leczenie psychiatryczne nie pomoże :kekeke: 

 

Wszyscy jesteście polańską kolonią. Regionalizmy Starszej Polski to język twórców tego kraju, do których reszta jakoś nie dorosła.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Reaper napisał:

Czytam właśnie odpowiedź Feanora o Gyzzburnie i moi rodzice mają takiego znajomego, który jest przezajebistym kolesiem, pomocny i kochany człowiek, a dodatkowo z tak kozackim poczuciem humoru, że każda rozmowa z nim to uśmiech nie schodzi z buzi. Niestety, musiałem ukryć jego całą aktywność w social mediach, bo jest tak ciężkim pisiorem, że nie da się tego czytać. Moi rodzice też mają z nim i jego żoną niepisaną i niewypowiedzianą umowę nieporuszania tematów politycznych, ale chyba była jakaś spina między nimi z rok temu, gdy weszli na temat tego, dlaczego mój tata został skierowany na emeryturę. Na szczęście stosunki się już poprawiły, ale jak to pewien żart mówi "niesmak pozostaje"

 

Znam mnóstwo takich ludzi, z którymi politycznie mi nie po drodze, a z większością się zdecydowanie nie zgadzam. Po prostu nie należy nie poruszać tematów politycznych, a poruszone obracać w żart. ;) 

 

(na szczęście w social media jeszcze nie szaleją, ale mnóstwo ludzi zniknęło z mojego walla z powodu, o którym piszesz)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

 

Znam mnóstwo takich ludzi, z którymi politycznie mi nie po drodze, a z większością się zdecydowanie nie zgadzam. Po prostu nie należy nie poruszać tematów politycznych, a poruszone obracać w żart. ;) 

 

(na szczęście w social media jeszcze nie szaleją, ale mnóstwo ludzi zniknęło z mojego walla z powodu, o którym piszesz)

 

Mam podobnie, jeden z moich bliższych przyjaciół jest historykiem i ma mocne prawicowe ukierunkowania. Ale nawet jak się nie zgadza to potrafi mi zajebiście, bez wyższości wyjaśnić swoje podejście, a zazwyczaj właśnie nie gadamy o polityce ;)

 

 

Świetne wykonanie najlepszej piosenki w historii ludzkości :muza:

Odnośnik do komentarza

Ludzie :roll:

 

Dwa tygodnie temu rozpoczęli rejestrację u nas w firmie na imprezę świąteczną. Oczywiście informacja szła wszystkimi możliwymi kanałami kilkukrotnie, łącznie z wielką przypominajką, że w piątek ostatni dzień i że po weekendzie nie będzie możliwości rezerwacji. Dzisiaj poszło info, że rezerwacja zamknięta, a pod nią już 7 komentarzy, że ludzie "nie zdążyli" :roll: No kurwa, jak ja nie lubię czegoś takiego, to jest kompletny brak szacunku dla pracy organizatorów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Keith, mam nadzieję że uda ci się wyjść na prostą i w żadnym wypadku nie śmieszy mnie twoja sytuacja, ale muszę przyznać, że stwierdzenie

Cytat

połowa życia przepuszczona przez swoistego rodzaju pryzmat mroku, nieco zniekształcający świat rzeczywisty.

trochę mnie rozbawiło.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...