Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Keith Flint napisał:

tylko, ze lekarz mowi mi ze powinienem sproowac wyrzucic 75% muzyki z mojego życia, ze trzeba zerwać z "filozoficzno-moralnym etosem black metalu" (czy jak to tam było), co dla mnie jest jeszcze ciezsze. Ciesze sie za to, że mam wsparcie przyjaciół, jakiego chyba nigdy w życiu nie dostałem, chyba trafiłem na odpowiednich ludzi w koncu.

 

Keith. Popatrz na to z drugiej strony. Jest naprawdę cała góra muzyki do odkrycia. Black Metal też nie wziął się znikąd. Ktoś te sample gdzieś słyszał, zaimplementował je na potrzeby swojego stylu i gra. Muzyka klasyczna, groove, R&B, soul train, deep house, tysiąc odmian jazzu. Nie wszystko Ci podpasuje, nie wszystko Ci siądzie, ale coś sobie na pewno znajdziesz. Gdyby nie chęć poznawania muzyki dalej byśmy siedzieli i "napierdalali rytmicznie łopatą w kamień". Zajebista sprawa :)

 

Polecam whosampled :)

 

Znasz kapelę The Winstons? Nazwa dla większości nic kompletnie nie znaczy. Ich utwór Amen Brother był samplowany w 3000 kawałków. Słynne pojękiwania Jamesa Browna pochodzą z piosenki Jamesa Browna? Nic bardziej mylnego. Utwór faktycznie wyprodukował James, ale to utwór Lyn Collins - Think (About it). 

 

Przestań dramatyzować i potraktuj to jak bilet do głębszego świata muzyki :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Sam się 2 tygodnie temu ze mnie śmiales, że po co robie sushi jak moge zamówić i że szkoda czasu i napracowania. I ze Ty nie gotujesz. A teraz piszesz o patelniach i chcesz wiedzieć po ile? :kekeke:

Ciekawi mnie po prostu, że taki pasjonat gotowania jak @ajerkoniak, który dodatkowo planuje rozwijać swoją karierę w tym kierunku może tylko pomarzyć o takich patelniach. Więc cóż to za zaporowe ceny muszą być.

No a jak Ty robisz sushi od rana do nocy i nie można się z Tobą umówić na zwykłe granie na konsoli to insza inszość. Mi by się nie chciało ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Uuuu szaleństwo, cena Nintendo Switch na hiszpańskim amazonie spadła poniżej 300 euro (299)...

 

Chciałem sobie kupić jakiś hoodie Packers, niestety NFL Shop na Europe ma tak chujowe wzory, że nic z tego :(. Za to w amerykańskim jest, to co mi się podoba, ale jak cena 50$ ok, tak przesyłka i podatek drugie tyle :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ciekawi mnie po prostu, że taki pasjonat gotowania jak @ajerkoniak, który dodatkowo planuje rozwijać swoją karierę w tym kierunku może tylko pomarzyć o takich patelniach. Więc cóż to za zaporowe ceny muszą być.

No a jak Ty robisz sushi od rana do nocy i nie można się z Tobą umówić na zwykłe granie na konsoli to insza inszość. Mi by się nie chciało ;)

 

Tzn no zaporowe może nie, ale za porządny komplet tylu ilu bym potrzebował to myślę, że 2,5k minimum. Też jakbym już kupował to nie pierwsze lepsze bo to inwestycja :) tak na próbę kupiłem małą żeliwną patelnie i żałuje już, że taką małą bo T-bone jakiego kupiłem ostatnio mi się mieści na BARDZO MOCNY STYK. Jak go zbastuje to kurwa nie mam pojęcia :keke:

A sushi to straszny cwel, ja albo chodzę gdzieś albo się umawiam z paroma znajomymi bo żeby się najeść i spróbować przynajmniej paru dobrych ryb czy owoców morza to trzeba słone hajsy wrzucić :|

 

Ale tam chuj, dziś kupiłem Gochugaru w koreańskim sklepie w Kato i będzie kimchi z ananasa :3

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...