Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, verlee napisał:

 

Ja wyhaczyłem przez ten błąd PS 4 + Spider-Man za 730 zł :D

 

Dzisiaj rano mi to zamówienie anulowali, a potem anulowali anulowanie, no i pierwsze godzinki za mną.

Na wykopie jest inba, bo komuś potem znowu anulowali xd

 

Bry

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Feanor napisał:

Kupiłem RimWorld. Z budżetem zrujnowanym przez remont, kupno tv i iksboksa (i spajdiego; i odysei; i rdr). Dziękuję, użytkowniku z0nk. Nick powinien mnie ostrzec.

W dodatku na samym wstępie, w samouczku (!) straciłem kota.

Ha! Polecam wrzucenie paru modów, z nimi gra staje się bogatsza jeszcze :D koty do śmierci przez wściekłe szczury zarzynałem dość szybko :kekeke: 

 

Edyta podpowiada, że zdałem sobie sprawę własnie z tego, że zapomniałem o tutorialu w tej grze ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Vami napisał:

Ja pierdolę, jak mnie wkurwia FM 19... Jak zwykle coś zjebali w jakimś patchu. Wszystko, co działało, przestało działać. Kurwa.

Ja nie wiem jak to się dzieje u Ciebie xd To chyba jakaś podświadomość, bo u mnie NIGDY się nie zdarzyło, żebym nagle notował jakieś gorsze wyniki po patchu, a zespół grał inaczej niż chciałem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, verlee napisał:

 

Ja wyhaczyłem przez ten błąd PS 4 + Spider-Man za 730 zł :D

 

Dzisiaj rano mi to zamówienie anulowali, a potem anulowali anulowanie, no i pierwsze godzinki za mną.

Po takiej ilosci mojego pierdolenia tutaj sie nie przypucowales o tym??? :(:(:(

Odnośnik do komentarza
54 minutes ago, Reaper said:

Po takiej ilosci mojego pierdolenia tutaj sie nie przypucowales o tym??? :(:(:(

 

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem, czy jest o czym mówić dopóki nie odebrałem w sklepie, bo promocja była łącznie dostępna przez kilkanaście minut po północy, chociaż miała być do 8 rano, kumplowi udało się zamówić God of War za 0 zł, bo dostał rabat 130 zł na grę kosztującą 120 zł, a jak rano wstałem, to już miałem anulowane zamówienie. Wszystko wyglądało jak srogi bug :D

 

promocja miała w ogóle być z 1500 na 1000 zł, bo to ta o której pisał bodaj jmk, ale jak podałem swój kod pocztowy to nagle zmieniło mi się na przecenę 1200 → 700, sam nie wiem czemu :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gacek napisał:

Nie potępiam takiego poszukiwania okazji, ale wspomnijcie te słowa jak następnym razem będziecie krytykować Kuźniara, który zrobił dokładnie to samo, a oberwało mu się za bycie dziennikarzem TVN :keke:

To nie było to samo, ale nie dziwię się, że nie zauważasz różnicy.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...