Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam te hamerykankie reklamy i widzę jest mocne parcie na te różne Google Portale czy coś tam od Facebooka. Nie wiem jak nazwać :-k Taki tablet obsługiwany głosem z różnymi bajerami typu śledzenie rozmówcy (można się przemieszczać po domu, a kamera tego ustrojstwa za nami wodzi). Generalnie w chuj gadżetowa i średnio przydatna rzecz. Ciekawe kiedy moda na to dojedzie do PL.

Odnośnik do komentarza

<RimWorld>

Tym razem w sumie napisałem to w recenzji na steam, bo coś dać mieli za to. Także CTRL+C i CTRL+V

 

This game creates weirdest stories ever.

Get dog.

Assign one of your four pawns to train him.
Meanwhile blight destroys all croops.

Corn, hops, med herbs. All gone.
At least cute good boy is doing well and learns quickly.

Discover in his health tab, that your dog feels warm cos he drank alcohol.
Wtf?

Pawn that's training him is using beer as reward or hauling object.

Wtf2?
Dog drank all beer.

No more beer because blight ruined hops earlier.

Alcoholic pawn, who is the best fighter here can't find booze and goes berserk.

He beats the living♥♥♥♥♥♥out of all 3 other pawns.

One of them was his friend so he gets depressed, cuts his wrists and dies.

10/10 will play again.

PS. "We don't make mistakes, we jsut have happy accidents."

 

</RimWorld>

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, jmk said:

Wczoraj był błąd w MM i w nocy można było zamówić Spider Mana i Tomb za 49zl dziś MM odpisało, że nie anulują tego.

 

Ja wyhaczyłem przez ten błąd PS 4 + Spider-Man za 730 zł :D

 

Dzisiaj rano mi to zamówienie anulowali, a potem anulowali anulowanie, no i pierwsze godzinki za mną.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Reaper napisał:

Ja jak leciałem do Wietnamu to miałem jetlaga i było dość słabe, bo człowiek chce wstać o 6 rano i iść zwiedzać i leży z szeroko otwartymi oczami o 1 w nocy, bo według organizmu jest jakaś 18 :roll: 

a ja pamietam, ze nie mialem praktycznie zadnych problemow po locie do Japonii :-k moze dlatego ze przylecielismy do Osaki, kiedy tam juz byl ranek, a po drodze mimo obejrzenia dwoch filmow i tak byl czas troche sie kimnac :D

w drodze powrotnej tez mielismy szczescie, bo startowalismy z Tokio jakos kolo poludnia, a mimo ze lot trwal 11 godzin to wyladowalismy w Warszawie chyba o 15 :D wiec ogarnalem sobie busa na nocna podroz do Warszawy i w busie sobie na lajcie tez kimnalem

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...