Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ingenting napisał:
1 godzinę temu, Gabe napisał:
http://podbay.fm/show/191303933
 
Learn French daily podcast. Strasznie lubię ten format, gość czyta nagłówki/leady z jakichś newsów, a potem analizuje słowo (czy fraza) po słowie. Do tego mówi wolno i wyraźnie, co jest rzadkością u Francuzów :keke: 

Akurat szwedzki. Myślałem że można se wybrać różne.

 

To może gdzieś tam na tym podbayu jest coś takiego.

 

Choć raczej wątpię, bo ten francuski jest ewenementem - tzn nie uczy samych podstaw za darmo, a za więcej niż A1 płać, albo nie jest od razu wrzuceniem na głęboką wodę typu rozumiem co dziesiąte słowo :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szramek napisał:

Ja szukam materiałów do niemieckiego z kolei. Kilka miesięcy już chodzę na indywidualne lekcje, progres jest, ale muszę codziennie sobie czegoś posłuchać, żeby trochę zwiększyć tempo nauki.

 

Na spotify jest mnóstwo tego typu podcastów. Tzn. ja obecnie jadę z angielskim i "Luke the teacher" i "daily english expression" jest spoko.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Sentinelczycy - ostatni bastion libertarianizmu.

To są te ziomki co nakurwiajo z łuków do helikopterów? To już chyba wolę być zniewolony pisząc sobie te słowa na lapku w necie, pijąc przy tym kawkę :-k

I skąd wiesz, że to "bastion libertarianizmu", może ich ustrój jest w chuj opresyjny? :-k

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Biednemu zawsze wiatr w oczy :keke:

Miałem darmowe konto w banku getinonline, zupełnie bezpłatne, ale przestałem z niego korzystać bo lepsze okazało się konto w innym banku. To zostało zapomniane, aż ostatnio znalazłem teczkę i stwierdziłem, cholera może to zamknę :-k Nie pamiętałem danych, więc poszedłem do banku i okazało się, że zmienili sobie tabele opłat i prowizji i moja karta przestała być darmowa :keke: Po 4 latach, gdy już od dwóch z konta nie korzystałem :keke: Nabiło sobie 174 zł z odsetkami, ba wydali mi podobno nową kartę i za nią też nabijali :keke: Banki to rak :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Biednemu zawsze wiatr w oczy :keke:

Miałem darmowe konto w banku getinonline, zupełnie bezpłatne, ale przestałem z niego korzystać bo lepsze okazało się konto w innym banku. To zostało zapomniane, aż ostatnio znalazłem teczkę i stwierdziłem, cholera może to zamknę :-k Nie pamiętałem danych, więc poszedłem do banku i okazało się, że zmienili sobie tabele opłat i prowizji i moja karta przestała być darmowa :keke: Po 4 latach, gdy już od dwóch z konta nie korzystałem :keke: Nabiło sobie 174 zł z odsetkami, ba wydali mi podobno nową kartę i za nią też nabijali :keke: Banki to rak :roll: 

Eeee, nie powinni nic nabijać, jeśli nie aktywowałeś karty. Ja tak miałem w swoim darmowym banku, do tej pory ani zł nie zapłaciłem, a w pewnym momencie zamówiłem nawet kartę. Nigdy jej nie aktywowałem i się nic nie przyjebali.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

Eeee, nie powinni nic nabijać, jeśli nie aktywowałeś karty. Ja tak miałem w swoim darmowym banku, do tej pory ani zł nie zapłaciłem, a w pewnym momencie zamówiłem nawet kartę. Nigdy jej nie aktywowałem i się nic nie przyjebali.

 

No właśnie to jest dziwne, bo konto posiadałem od 2011. W 2014 mam jakiś jeden przelew i koniec korzystania. W 2015 w lipcu zaczęli pobierać opłaty. W 2016 więc karta straciła ważność (bo na ogół są 5 letnie) ale pobierali opłaty do 2018, bo jak Pani mi powiedziała "Po 3 latach przestajemy naliczać opłaty i odsetki" :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...