Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Dudek napisał:

Mam pisać jakiego ja miałem tam questa? Czy chcesz sobie zostawić na inną okazję?(nie wiem, może się jeszcze pojawi :-k) Bo mi się tam normalnie wyświetlił pytajnik i potem odpalił miniquest.

 

Poczekam jeszcze :)

A ze znajdźek: dziś wpadłem na masowy grób pracowników zmarłych przy budowie linii kolejowej. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Reaper napisał:

Jak można nie znać lokalizacji Google, ja regularnie sobie sprawdzam ile km zrobiłem, albo za starych dobrych czasów, o której z melanżu wróciłem do domu :kekeke: Ale niestety jeśli chodzi o odległości, to jest mocno niedokładny.

 

Mnie nie lokalizuje, nie wiem dlaczego, nigdy nic nie blokowałem :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

regularnie odwiedzam Marynię żeby poczytać kolejne przygody @z0nka z RimWorld <3 

To opiszę coś jutro, chociaż mam grę w końcu, w której przetrwałem rok, ale to po bodaj 3 ciekawych porażkach :kekeke: Nawet dorobiłem się jedynej słusznej rasy psiaków, trochę nagrzanych, ale jednak

 

Spoiler

C94196BA8BE8782A09F2AAF738DA5BB303D004D7

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

A jesteś zalogowany na konto Google na telefonie z Androidem?

 

Jeśli tak, to po prostu nie zgodziłeś się na lokalizację przy odpalaniu telefonu pewnie i tyle :) 

 

Nie, mam iOS, ale w koncie google jestem też ciągle zalogowany :) no ale widocznie to tylko androidy marzą o elektronicznych mapach. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, me_who napisał:

RDR2 skończone. Świetny miesiąc na dzikim zachodzie. 

Cudowna gra. Teraz jeszcze bardziej chce zagrać w „jedynkę”. Chyba złoże jakąś ofiarę w intencji remastera.

A gdybyś miał xboxa to skorzystać mógłbyś ze wstecznej kompatybilności

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Feanor napisał:

 

Wielki Iksjusz to oferuje, niewierny :)

Po dwójce mógłbym mieć kłopot z graniem w jedynkę z zeszłej generacji. Tak sie odbiłem od Uncharted, gdzie po czwórce odpaliłem stare czesci (niby zremasterowane) i jedynkę wyłączyłem po kwadransie bodaj. Przepaść. A tu jeszcze miałbym grać na gorszej konsoli ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...