Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Feanor napisał:

 

Primo: podobno jest jeszcze bardziej jednostronny niż Braveheart. 

Secundo: podobno fabuła nie dociera do Bannockburn (?!)

tertio: podobno batalistyka jest bardzo ok, choć zaniepokoiło mnie, że „wygląda to jak jedna wielka rzeźnia” (co jest w odniesieniu do bitew średniowiecznych mocnym przejaskrawieniem pisząc delikatnie)

Primo: smutnazaba.jpg Ciekawe czy jest w ogóle zaciukanie Comyna? A jak jest to pewnie dlatego, ze to był zdrajca wszeteczny :keke:

Secundo: to ciekawe by było, bo jednak Bannockburn jakby wieńczyło początek królowania. A założyłem, że jest, bo w trailerze jest sekunda-dwie olbrzymiej szarży jazdy angielskiej na stojących Szkotów, którzy robią w ostatniej chwili jeża

Tertio: tak z ciekawości, przy odrąbanych kończynach, wyprutych flakach i setkach ofiar, zabitych koniach itp to chyba może być krwawo? :-k Czy bitwy bardziej kulturka, pogniecione pancerze, zadrapania na tarczy, a rycerzy łapiemy na okup? Może moje wyobrażenie bitew średniowiecznych też jest fałszywe, bo zawsze sobie je wyobrażałem jako bardzo krwawe.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Reaper napisał:

Dziękuję Pan Google, coś się dzisiaj nauczyłem.

https://en.wikipedia.org/wiki/Arecibo_message

Ja mam w sprawie tego typu rzeczy trochę mieszane uczucia, bo mimo wszystko wydaje mi się strasznie nieodpowiedzialne wysyłanie jakichś opisów naszej działalności, map jak do nas dotrzeć, dokonań itd. itp. gdzieś w pizdu w nieznane. Jeśli przechwyci to jakaś międzygalaktyczna cywilizacja nastawiona na podbój to sami wystawimy się na unicestwienie.

 

Dziwne, że nikt się nad tym nie zastanawiał jak wypuszczali to w kosmos.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:
Godzinę temu, Makk napisał:

W zapiekance wsio jedno. Może być bek na ser albo pod serem.

Ale na pizzy to już robi fest różnicę. Technologicznie i jakościowo wygodniej jest robić składniki pod ser, ale w warunkach domowych skutkuje to zaparzeniem składników, dlatego na dobrej, włoskiej pizzy mamy ser na sosie, a dalej składniki ;)

Niby tak, ale... Jak zrobisz siku i trzymałeś wacka, a później nie umyłeś rąk, to ta pizza może być i tak chujowa :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Hertz próbował mnie delikatnie zrobić w chuja. Dałem im depozyt 200 funtów, z którego po oddaniu auta ściągnęli 85 funtów. Miało być 24 za fotelik + za benzynę w cenie £1.3 za litra, a oddałem bak ok. w połowie pełny. Czyli licząc po mojemu, powinienem zapłacić 24 + (25*1.3)= 57.5 funta, więc gdzieś mnie ojebali na 32.5 funta, tak jakbym zapłacił za cały bak. No to dzwonię na infolinię. Babka zaczyna mi wyliczać "fotelik 24 funty, do tego benzyna w cenie 1.13 + 20% vatu, dolać trzeba było 25 litrów, razem wychodzi 85 funtów". Ja lekki mindfuck, zaczynam jej liczyć, że to się nie spina, a ona mówi, że sekunda sama to policzy... i już do mnie leci 30 funtów z powrotem :kekeke: Ciekaw jestem gdzie był błąd w tym wszystkim, skoro w systemie widziała wszystko ok, poza samą sumą końcową :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

ponarzekalem w temacie chadowym i dziś waga pierwszy raz pokazała 80.9 :)

 

Forumowicze, trzymajcie za mnie kciuki, żebym się nie najebał w sztok, bo idę dzisiaj pić, a raczej takie coś nie jest obecnie wskazane. Wesprzyjcie mentalnie moja słaba silną wolę. Dziękuję. 

zjedz leczo, następnego dnia będzie 78

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, me_who napisał:

Dzisiaj chyba sobie zapodam na Netflixie "Outlaw King" (Król na wygnaniu) o Robercie Bruce. Z zajawki wyglądało, że Bannockburn został całkiem nieźle nakręcony. Może nie jest to level kosmos jak bitwa pod Winterfell, ale na tych kilku ujęciach wyglądało pozytywnie. No i jestem ciekaw czy będzie to obraz całkowicie jednostronny, jak Braveheart czy może bardziej wyważony.

Chyba, że już ktoś widział i jest to gunwo, to prosiłbym o info :)

realizacyjnie fajnie, ale poziom zgodności historycznej nie leży na najwyższym poziomie, taki braveheart dla uboższych. podobała mi się mega praca kamery szczególnie przy początkowej sekwencji w filmie, gdzie zaangażowany został pewien trebusz. ale ogólnie rzecz biorąc, to z filmowych produkcji netflixa całkiem wysoko bym umieścił, nie zmarnowałem czasu oglądając ten film, sceny batalistyczne też na wysokim poziomie.

 

e: a z tą jednostronnościa to nie wiem, nie ma dobrego anglika, do tego miana pretenduje angielka, ale z drugiej strony edward długonogi ma trochę więcej rycerskich przymiotów niż u gibsona 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...