Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hajd napisał:

Strzelanie na konsoli jest lepsze, bo bardziej upodobnione do prawdziwości. W prawdziwym życiu nie jest tak łatwo strzelić komuś w łeb ze stu metrów, jak na komputerze z użyciem myszki.

No nie mówmy o realiźmie w strzelankach :) C'mon :) 

Odnośnik do komentarza

@Misiek Ja przez dwa pierwsze lata miałem podobne podejście do FPS na konsoli, aż w końcu kupiłem Destiny. I powoli się przyzwyczajałem do innych tytułów. Jedynie w Borderlands poległem, nie umiałem tam ogarnąć strzelania, widać, że gra miała PC pochodzenie :-k

Oczywiście daleko mi do jakiegoś dobrego skilla czy śrubowania rekordów w BF1 (choć mam jedną rozgrywkę gdzie miałem ratio 45-2 bodaj xD) i zazwyczaj miałem ujemny bilans fragów. Dlatego gram niemal wyłącznie support z karabinem maszynowym, staram się rozrzucać paczki z zaopatrzeniem każdemu i brać udział w zdobywaniu celów. A nie jak kurwa jebane snajpery leżeć 100 metrów za linią frontów w krzokach i łowić fragi. Tępiłbym kurwiów jak wszy.

Aaaaanyway, na myszce uważam byłbym jeszcze słabszy - raz, że jest jeszcze szybsze celowanie, co u mnie nie jest najmocniejszą stroną, od kiedy gram na konsoli nie ma u mnie powrotu do obsługi gier akcji z klawiatury, a do tego wszystkiego pojawiają się kolesie z lepszym sprzętem - myszką, klawiaturą, whateva. Plus haksy. Na konsoli wszyscy mają równe szanse mniej więcej. Do grania rozrywkowego imo w zupełności wystarcza.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, me_who napisał:

Zły w sensie "niedobry" czy "niewłaściwy"? :)

I czym się będzie różnił Iron Spidey od tego, który już jest? :-k

 

Swoją drogą czekam na BF żeby nabyć drogą kupna season passa do Pajonczka.

 

Właściwy to ten z komiksowej Civil War ;)

Po prostu bardziej mi się podobał. Ja zjebałem w sumie i się pospieszyłem i już mam. Pierwsza część kampanii z Black Cat zacna, acz nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

A nie jak kurwa jebane snajpery leżeć 100 metrów za linią frontów w krzokach i łowić fragi. Tępiłbym kurwiów jak wszy.

o kurwa jak się zaśmiałem w głos :D 

 

Co do reszty tego co napisałeś, to jasne, zdaję sobie sprawę, że to kwestia przyzwyczajenia, wprawy i po prostu ogrywania FPS na konsoli. Tylko kurde moja wewnętrzna niechęć powoduje, że ciężko mi się zmusić :/ Bo po prostu lepiej mi się gra na PC...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Hajd napisał:

Strzelanie na konsoli jest lepsze, bo bardziej upodobnione do prawdziwości. W prawdziwym życiu nie jest tak łatwo strzelić komuś w łeb ze stu metrów, jak na komputerze z użyciem myszki.

w zasadzie to trudno mi sie odniesc do tego, bo nigdy w prawdziwym zyciu do nikogo nie strzelalem ;)

Odnośnik do komentarza

Marynowane udka zagrodowego kurczaka przez dobę w soku z mandarynek z dodatkiem piri piri, imbiru, wędzonej ostrej papryki, szalotki, pieprzu, soli, kminu rzymskiego i kardamonu poszły do kąpieli wodnej. Cyrkulator nastawiony na 70 st. Celsjusza i 2,5 godziny. Potem opalę je miotaczem ognia. Do tego marynowane podgrzybki i brokuł. Będzie sztos.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Marynowane udka zagrodowego kurczaka przez dobę w soku z mandarynek z dodatkiem piri piri, imbiru, wędzonej ostrej papryki i kardamonu poszły do kąpieli wodnej. Cyrkulator nastawiony na 70 st. Celsjusza i 2,5 godziny. Potem opalę je miotaczem ognia. Do tego marynowane podgrzybki i brokuł. Będzie sztos.

A miotacz ognia lepiej się obsługuje padem czy myszką?

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...