Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Ten zły Iron Spider :P

 

w nowym DLC na PS4 będzie oryginalny <3

Zły w sensie "niedobry" czy "niewłaściwy"? :)

I czym się będzie różnił Iron Spidey od tego, który już jest? :-k

 

Swoją drogą czekam na BF żeby nabyć drogą kupna season passa do Pajonczka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Panie, co Pan? :)

No przez kilka miesięcy byłem na słuchawkach z chłopakami jak grali w PUGBa i bardzo często kończyli grę bo załatwiał ich jakiś cheater.

 

Ja kilka miesięcy łupałem w BF1 na konsoli (lvl 71 oidp, może żadne kosmosy) i kwestia przyzwyczajenia do gry padem imo. Ale wiesz dobrze, że wszyscy mają tak samo i najwyżej masz chujowego skilla. No i nie wspomnę, że o ile celowanie na myszce rewlacja, to obsługa reszty rzeczy jak na pianinie mnie denerwuje w PCtowych FPSach.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

No przez kilka miesięcy byłem na słuchawkach z chłopakami jak grali w PUGBa i bardzo często kończyli grę bo załatwiał ich jakiś cheater.

 

Ja kilka miesięcy łupałem w BF1 na konsoli (lvl 71 oidp, może żadne kosmosy) i kwestia przyzwyczajenia do gry padem imo. Ale wiesz dobrze, że wszyscy mają tak samo i najwyżej masz chujowego skilla. No i nie wspomnę, że o ile celowanie na myszce rewlacja, to obsługa reszty rzeczy jak na pianinie mnie denerwuje w PCtowych FPSach.

Czy ja wiem, kwestia zbindowania klawiszy. Na konsoli też musisz, coś przytrzymać, żeby rozwinąć jakieś podręczne menu i wybrać apteczkę, czy tam zaopatrzenie. Ja generalnie nie umiem strzelać na konsoli i każda gra wymagająca strzelania mnie niesamowicie frustruje. Wolę już te kille od cheaterów, bo oprócz tego kilku ludzi sobie ustrzelę, a na konsoli (a grałem jeszcze za czasów PS3 w BFa 1943 i to całkiem sporo) to już nie było tak kolorowo. Dlatego lubię w singlowych gierkach auto aimy, to chociaż mnie granie w takiego RDR2 aż tak nie frustruje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...