Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Fenomen said:

raczej nie, bo oddawalem w normalnych godzinach obslugi :P ok 9

tyle, ze akurat do okienka byla spora kolejka, a mielismy malo czasu bo trzeba bylo jeszcze nadac bagaz rejestrowany - dlatego wrzucilem do skrzynki

 

I bardzo możliwe, że ta przyjemność będzie Cię kosztowała 120€. Teraz firma może powiedzieć, że zarysowałeś samochód, a Ty masz zero dowodów na to, że było inaczej.

 

Firmy wynajmujące samochody to chuje :) Ja nie miałem żadnych nieprzyjemnych zdarzeń, ale współpracownicy często się skarżą, że potrącają jakieś kwoty z karty nawet 2-3 miesiące po zdaniu auta.

Odnośnik do komentarza
Just now, Fenomen said:

no i to mnie wkurza najbardziej

chociaz do tej pory nigdy nie mialem takiej akcji, zeby az tak mnie zcharge'owali

najczesciej to byly kwoty rzedu 20 eur za posprzatanie auta

a troche sie juz aut nawypozyczalem w roznych wypozyczalniach :P

 

Tu nie ma reguły. Słyszałem o oszustach w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, a osobiście nie miałem w żadnym z tych krajów problemów. Zależy gdzie i na kogo trafisz.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na zwrot kaucji z tego weekendu :-k @Fenomen a jaka firma? Bo ja zawsze staram się wynajmować dobrze oceniane lub znane na świecie. We Włoszech miałem opcję tańszego wynajmu, ale było dużo złych opinii, więc wziąłem Europcar, a w ten weekend poza jakimiś krzakami najtaniej wychodził Hertz, więc też nie powinno być problemu mam nadzieję.

 

@wojt3k zdrówka w takim razie! No i 100 lat!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...