Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na GOGu dali za darmo Teenagenta, więc sobie ściągnąłem, żeby skonfrontować się z przejściem jej bez solucji. Ostatni raz grałem w to, kiedy miałem z 11 lat i wtedy nie dałem rady. Pamiętam też, że miałem wrażenie, że zagadki są zupełnie nieintuicyjne i że tego nie da się przejść bez pomocy poradnika. No i nie dałem rady i teraz :/ na niektóre rozwiązania w życiu bym nie wpadł, więc z 4-5 razy utknąłem w martwym punkcie. Wydaje mi się, że twórcy zdawali sobie sprawę z tego, że jest to gra na godzinę-półtorej i chcieli ją wydłużyć przez nielogiczność. 

Odnośnik do komentarza

Na Gogu właśnie drugą grę kupiłem w życiu, tak to tylko dopisywalem do konta jak cos za darmo dawali, żeby nawet nie zagrać, ale Settlers 3 od dawna chciałem mieć. Nadal wciąga, chociaż w porównaniu z tym, do czego jest się przyzwyczajonym teraz, to mechanika musi wydawać się mało skomplikowana. Kiedyś w życiu bym nie wpadł, jak na jednej mapie, żeby odciąć wroga całkiem od źródeł wody, co zatrzyma piekarnie i ich gospodarka zawali się w pięć minut :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

No to jedna kwestia rozstrzygnięta, ale nadal nie wiadomo co zrobił.

 

No i tu nie czaje bo myślałem, że wszyscy już widzieli, pisze o tym prawie każde medium:

 

https://www.google.com/search?q=filip+chajzer&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=nws&sa=X&ved=0ahUKEwjWlIGeh8zeAhXRN8AKHQobCEAQ_AUIDygC&biw=1440&bih=781

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, ajerkoniak napisał:

„Pupilek polskich cioć” :lol: Załamałbym sie gdybym funkcjonował w przestrzeni publicznej i dorobił sie takiego opisu :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kto w ogóle wymyśla te programy z podróżującymi celebrytami, przecież to post-kolonializm w najpaskudniejszej postaci. Tfu.

2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Problemy polskiego rynku muzycznego to najlepszy troll tego roku, szanuje jak pojebany, zwłaszcza że Nergal, Organek i paru jeszcze się na to złapało xD

Tak, to prawda. Za każdym razem, kiedy wydaje się, że to już było (Wychowany na Trójce) i jest dość wtórne, to robią coś, o czym nawet byś nie pomyślał, że to możliwe, tak jak z tym Nergalem, Organkiem czy tym typem z One Million Bulgarians, który przypierdala się do Owsiaka, że ten ukradł mu pomysł na WOŚP xD

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...