Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gabe napisał:

https://www.gunviolencearchive.org/reports/mass-shooting

 

Dane na 311 dzień roku: w Stanach odnotowano 307 incydentów określanych jako mass shooting (z tego co widzę, co najmniej cztery ofiary - w sumie śmiertelne i/lub postrzelone). Co znaczy, że mniej więcej codziennie coś takiego się zdarza. :sad: Nie wspominając o strzelaninach z mniej niż 4 ofiarami.

Miażdżąca większość w Chicago, a następnie Nowym Jorku. 

1 minutę temu, z0nk napisał:

Zawsze mnie kusiło kupienie sobie ukulele. Aczkolwiek pewnie trochę by mi zajęła nauka. Gitarę ostatni raz w rękach miałem chyba z 5 lat temu. I w sumie czasem tęsknię za tym, ale jednocześnie po prostu nie chce mi się od nowa uczyć gry :/

Idzie bardzo szybko :) Daleko mi do płynnego grania, ale to co widziałeś na filmiku, to było dosłownie 30 min przy tym kawałku. Ukulele mamy w domu od tygodnia, więc łącznie miałem je w rękach może... 2h?

Odnośnik do komentarza

Dobra zmiana chyba do mnie dotarła... 1,5 roku temu podpisywałem umowę na Neostradę i mogłem wziąć max. 10 mb/s. Teraz coś słyszałem, że przez moją mieścinę puścili światłowód i z ciekawości sprawdziłem, czy mogę zwiększyć transfer i mogę... do 80 mb/s :_eek:

Korci, bardzo korci, bo ściąganie ze sklepu PS4 to jest dramat. Z drugiej strony wyjeżdżam za 8 miesięcy. Ahh, te życiowe dylematy, ile człowiek ma zmartwień na głowie :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, BartuS napisał:

No ja pod Rzeszowem za 280mb/s place 65 zl :P 

To przy stosunku waluty 1:1 płacisz więcej niż Amerykańce za lepszy towar. Co nie zmienia faktu, że dobre masz warunki. Ja za neo 10 mb/s płacę jakoś 45 zł (ok. bo mam zniżki za telefony komórkowe).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Morpheus napisał:

To przy stosunku waluty 1:1 płacisz więcej niż Amerykańce za lepszy towar. Co nie zmienia faktu, że dobre masz warunki. Ja za neo 10 mb/s płacę jakoś 45 zł (ok. bo mam zniżki za telefony komórkowe).

 

bralem pod uwage obrzeza, i wychodzi lepiej ;) 

 

edit: dobra przeczytalem jeszcze raz :keke: sure, jak na Polske i tak jest tanioszka moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Oo, jakoś się nie chwaliłeś. Robota? Jaka branża? Na stałe, czy kontrakt?

Gdzieś tam wspominałem wcześniej. Tak robota, w ramach firmy przenoszę się do nowego zakładu. Działamy w szkle, zdobywamy nowe rynki, firma się rozwija, a ja razem z nią :_winkle: Na ten moment planujemy na stałe, ale oczywiście rzeczywistość nas zweryfikuje. No i Urząd Emigracyjny :keke:

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...