Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, pawoj napisał:

Kurwa ale mi się chce spac a jeszcze trening o 21 ?

O, pawoj. Powiedz ty mi czy mogę stawiać sztangę na jakimś podniesieniu przy martwym ciągu (czy to konieczne, żeby ciągnąć z ziemi)? W sumie trochę głupi problem mam, bo przez to że mam mały ciężar/małe talerze, ciężko mi zachować proste plecy przy schodzeniu tak nisko. Patrząc po nagraniach to do pewnego momentu jest dobrze, ale na samym dole robi mi się lekki koci grzbiet :( 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

O, pawoj. Powiedz ty mi czy mogę stawiać sztangę na jakimś podniesieniu przy martwym ciągu (czy to konieczne, żeby ciągnąć z ziemi)? W sumie trochę głupi problem mam, bo przez to że mam mały ciężar/małe talerze, ciężko mi zachować proste plecy przy schodzeniu tak nisko. Patrząc po nagraniach to do pewnego momentu jest dobrze, ale na samym dole robi mi się lekki koci grzbiet :( 

Wystarczy poniżej kolan i będzie sztos :) pierdol znafcow :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Hajd napisał:

Ja zawsze odkładam na ziemię, jakoś tak się przyzwyczaiłem. 

Progres ciężaru na przysiadach idzie dobrze, wygląda na to że realizacja celu jeśli chodzi o kilogramy na sztandze jest całkiem realna

No ja też, ale przy początkowych ciężarach mega ciężko jest nie wygiąć pleców w pałąk. Kontuzja raczej mi nie grozi, ale lędźwia później bolą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...