Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Banowanie wyszlo tak jak zakladalem, dostalismy te mapy co chcielismy. Traina mielismy ugrac, mirage przemeczyc i ewentualnie zakonczyc na cache. Chujowo weszlismy w traina, gdzie przegralismy pierwsze pistole, gdzie bylo 1vs4 bodajze, pozniej braklo 0.1s do rozbrojenia bomby i sie zrobilo 0-7, z ktorego musielismy wracac, no ale braklo czegos po prostu.

 

No i juz sie nigdy nie zdziwie ogladajac mecze lanowe, ze "jak on tego nie slyszal", bo ja nie slyszalem jak ktos obok mnie przebiaga :D szum z hali byl tak wielki, ze nie bylo kompletnie nic slychac w grze, jeszcze nasza strona sceny byla od targow, przeciwnika od wejscia, wiec u nich ten szum byl mniejszy, no ale to nie moze byc wymowka na pewno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To 1vs4 to daliście ciała, zamiast gościa wyczekać, to po kolei go ścigaliście, a on się mądrze ustawiał i heady dawał :( No ale nie można mu odebrać też tego, że dał radę.

 

Z tym rozbrojeniem bomby to też coś dziwnego, Twój ziomek normalnie po niej przebiegł i jej nie widział, tutaj też wina tego hałasu? Bo myślałem, że on może defuse'a gdzieś na ziemi szukał, no ale miałby spokojnie czasu, gdyby od razu zobaczył bombę :/ 

 

Ale powalczyliście i nie odpuściliście, to się chwali :) Jak będą kolejne streamy to podrzucaj.

 

BTW nie zachlaliście mordy dzień wcześniej? Bo pewnie mocno kusiło, ale mecz o 9.30 to trzeba ogarniać :D

Odnośnik do komentarza

I love this game... dzwoni Pani, że olaboga poczta mnie nie działa, panie ratuj. Ja, że no ok, ale za 30 minut, bo jestem u klienta teraz, ona spoko spoko. Wróciłem do biura, dzwonię, odpalam outlooka, a ona 'bo Pan mi tu w piątek drugie konto dokładał i teraz pierwsze nie działa", a tam okienko z wpisaniem hasła, że nie pasuje. Wpisałem jeszcze raz - nie pasi, ale przez stronę można się logować, a ona wtedy "aaaa, bo ja w weekend zmieniłam hasło xDDDDDDD" .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Fenomen napisał:

a nie z Tattooine? :P

A co ma Tattooine z tym wspólnego? :>

Yoda mocno przestawiał szyk zdania, ale nie wiadomo skąd był. Mieszkał na Dagobah.

 

 

2 minuty temu, Reaper napisał:

Dziwne, my tak w Warszawie nie mówimy, używamy konstrukcji innej :-k ;) 

Czyżby :>

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...