Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Misiek napisał:

 

No dobra, ale malutkie telewizje dalej muszą być oglądane, żeby ktoś się chciał tam reklamować. Przecież sam fakt istnienia ich w kablówce nie wiąże się z oglądalnością... Jedynie ładnie na słupkach wygląda, że mamy tylu i tylu klientów. Żebym się skusił na jakąś nieznaną stację to najpierw gdzieś mi ją muszą zareklamować, żebym wiedział o jej istnieniu. Przecież nawet teraz w kablówce mam swój profil i tam mam tylko ileś "swoich" kanałów i nawet nie wiem o tym, że kablówka coś dodała nowego, dopóki nie zobaczę gdzieś reklamy.

No i pewnie tę mniejszą oglądalność i mniejszy potencjał reklamowy odbijają sobie na licencjach. Zreszta już raczej się nie zdarza żeby jeden podmiot dysponował tylko jedną stacją. Więc np. jak chcesz mieć w swojej ofercie (piszę z perspektywy firmy dostarczającej telewizję) załóżmy na to TTV to musisz wziąć Mango.tv (strzelam) i umieścić je w jednym bloku. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Seju napisał:

Oczywiscie, ze tak. To mozna inaczej?

 

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No raczej

No ja z racji pracy często wstępuje gościnnie do publicznych szaletów i zawsze szczam do kibla gdzie jest dostęp do papieru. Ale zdecydowana większość leje do pisuarów i hyc, zapinają rozpor i idą dalej.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, lad napisał:

Jak już skończyliście o telewizji to ja mam poważniejsze zagadnienie, a mianowicie czy podcieracie fiflaka papierem po szczaniu? Bo mi się to wydaje normalne, ale chyba jednak standardem to nie jest :D 

Tak.

W temacie: dzisiaj chyba odkryłem dział w mej firmie, gdzie fiflakiem po szczaniu trzepie się o ściany, bo poza woodstockiem jeszcze nie spotkałem kabiny/pomieszczenia z pisuarem i mokrymi ścianami. Dobrze, że piętro wyżej toalety używa chyba tylko pan dyrektor, tam dla kontrastu było wręcz sterylnie czysto.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Choćbyś trzepał dwa tygodnie, kropla zawsze spadnie w spodnie :roll: 

 

A fiflak w moim słowniku to jest taki przewrót w przód gdzie z pozycji stojącej skaczesz do przodu na ręce i wybijasz się z powrotem na nogi :-k 

Ziomeczku, ładnie proszę o link do tych twoich sluchawek z kickstartera, bo chcialbym je nabyc droga kupna

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Ziomeczku, ładnie proszę o link do tych twoich sluchawek z kickstartera, bo chcialbym je nabyc droga kupna

Lecisz chopku: https://indiegogo.com/projects/pamu-scroll-bt-5-0-earphones-with-wireless-charge/x/18339961#/

 

kolkowy referral mi wskoczył, ale Pulkowy nie :( z hajdowym już byłyby trzy referrale, jakby się jeszcze 2 osoby spiknęły, to bym dostał darmowy zestaw dla siebie :D 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

kolkowy referral mi wskoczył, ale Pulkowy nie :( z hajdowym już byłyby trzy referrale, jakby się jeszcze 2 osoby spiknęły, to bym dostał darmowy zestaw dla siebie :D 

o buuu a kupowałem przez Twój link :( może reklamację do nich złóż? ja potwierdze wszystko!

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Hajd said:

@Reaper brałeś tę opcję za 39 czy 49$? I czy ja dobrze rozumiem, że jak się nie weźmie tego wihajstra za 10$ to trzeba je ładować z kabla?

 

Nie jestem Reap, ale odpowiem.

 

Ja bralem za 39$ i zamierzam ladowac z kabla. Niby mam ladowarke ze standartem QI, ale nie wiem czy mi sie chce trzymac to pudelko ze sluchawkami na nim :D 

 

Chociaz przynam, ze sie ciagle zastanawiam nad tym wihajstrem :/ 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...